2737
2734
عنوان

خانومایی که طلاق گرفتین بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 89 پست
انقد تاپیک طلاق زدید حالم از هر چی ازدواجه ب هم می خوره داذم فک می کنم یه مشت زن طلاق گرفته همه دنیا ...

وهمین طور یه مشت مرد معتاد !یه مشت مرد خیانت کار!

شما دنیارو تو یه نینی سایت میبینین؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر دوست من معناد داغونه یعنی میبینی ازش شیره میریزه، دادگاه حکم داده به عدم طلاق چون اقا به اندازه ...

اندازه شو زمانی تعیین میکنن ک بزنه زن و بچشو بکشه خدا لعنتشون کنه.

اه اعصابم داغون شد

کاربریم برگشت😎
[QUOTE=91516236]الان برای اعتیاد اقایون دیگه طلاق نداره  واااا مگه میشه گلم اصلا با عقل جور در ...

دیگه چون خیلی رواج پیدا کرده براش حکم طلاق نمیدن

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731
بله.تا اقتی که خرج زن و بچشو بده طلاق نداره.اما خانم در هر حالت میتونه مطالبه نهریه کته.ماشینشم نال ...

چه قانون مسخره ای!اگه ایدز گرفت وخانوم رو مریض کرد یا توهم زد سرش برید یا یه بچه بی گناه وارد این زندگی کرد کی جواب میده؟اگه مرد مشکل ناباروری هم داشته باشه چی؟

اندازه شو زمانی تعیین میکنن ک بزنه زن و بچشو بکشه خدا لعنتشون کنه. اه اعصابم داغون شد

بابا این انقد خب و چل بود کاشی حمومشون شکسته بود اومده بود به زنش میگفت نری حموم اینجا دوربین گذشاتن ما رونگاه میکنن🙄🙄🙄شیشه مخشو ترکونده بود

Shake it! shake it!
وهمین طور یه مشت مرد معتاد !یه مشت مرد خیانت کار! شما دنیارو تو یه نینی سایت میبینین؟!

و همه اینا زن محبت می خواد فقط(توجه کنین گفتم زن عادی ن جن...ده ) اگ محبت ببینه پای زندگیش می مونه پس در واقع پشت یه زن طلاق گرفته یه مشت مرد معتاد و بیکار و خیانتکار و عیاش وجود داره 

2738
بله.تا اقتی که خرج زن و بچشو بده طلاق نداره.اما خانم در هر حالت میتونه مطالبه نهریه کته.ماشینشم نال ...

عزیزم الان هر مردی میگن باید یک خونه ماشین داشته بلشه بقیه اش باید مهر بده 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
بابا این انقد خب و چل بود کاشی حمومشون شکسته بود اومده بود به زنش میگفت نری حموم اینجا دوربین گذشاتن ...

خدا از این آدما نگذره

واسه خودشون قانون میزارن بجای اینکه بفکر ی مشت آدم باشن ی زن رو مجبور میکنن ک با ی آدم بیمار زندگی کنه ک جون چند نفر آدم رو تهدید کنه 

کاربریم برگشت😎
شوهر دوست من معناد داغونه یعنی میبینی ازش شیره میریزه، دادگاه حکم داده به عدم طلاق چون اقا به اندازه ...

وایییی حالم بد کردید؟پس اینکه ادکلن زده وخوشتیپه چی؟از کی این فانون اومده؟

اندازه شو زمانی تعیین میکنن ک بزنه زن و بچشو بکشه خدا لعنتشون کنه. اه اعصابم داغون شد

منم خیلی داغون شدم!این بد بخت بچه نداره چی؟یعنی ادامه بده وبچه دار بشه!اون بچه بد بخت چه گناهی داره!

اعتیاد ثابت شه خانوم حق طلاق داره

ولی اینکه مهریه بگیره میتونه از طریق توقیف اموال اول وارد بشه،مثلا ماشینشو بخاطر مهریه اش توقیف کنه اونقدرو میگیره بقیه رو اگه نداشت میتونه جلب بگیره بندازه زندان

بچه داره؟

2706