2726

یه نفر که تازه متوجه شده همسرش معتاده اگه بخواد ثابت کنه باید چیکار کنه؟ومهریه ش رو آیا بهش میدن؟اگه مرده هیچی به نامش نباشه غیر از ماشینش؟

الان برای اعتیاد اقایون دیگه طلاق نداره 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مگه میشه!

اون جور که میگن بله 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
مگه میشه!

بله.تا اقتی که خرج زن و بچشو بده طلاق نداره.اما خانم در هر حالت میتونه مطالبه نهریه کته.ماشینشم نال خانم میشه.فقط اینکه میتونه سر طلاق خانم رو اذیت کنه

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
میشه بیشتر توضیح بدی؟

میگن الان بابت اعتیاد دیگه طلاق نمیدن کلا بحثش مفصل وکیل بگیر یا با وکلا خود دادگاه مشورت کن 

[QUOTE=91516236]الان برای اعتیاد اقایون دیگه طلاق نداره 

واااا مگه میشه گلم اصلا با عقل جور درنمیاد.خودشون بیان با ی آدم معتاد زندگی کنن ک دیگه الکی واسه خودشون قانون فتوا نکنن.

کاربریم برگشت😎
2706