1147
1254

یه نفر که تازه متوجه شده همسرش معتاده اگه بخواد ثابت کنه باید چیکار کنه؟ومهریه ش رو آیا بهش میدن؟اگه مرده هیچی به نامش نباشه غیر از ماشینش؟

الان برای اعتیاد اقایون دیگه طلاق نداره 

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
مگه میشه!

اون جور که میگن بله 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭
8
میشه بیشتر توضیح بدی؟

میگن الان بابت اعتیاد دیگه طلاق نمیدن کلا بحثش مفصل وکیل بگیر یا با وکلا خود دادگاه مشورت کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=91516236]الان برای اعتیاد اقایون دیگه طلاق نداره 

واااا مگه میشه گلم اصلا با عقل جور درنمیاد.خودشون بیان با ی آدم معتاد زندگی کنن ک دیگه الکی واسه خودشون قانون فتوا نکنن.

هیچکس من نیست واین قدرت من است💫
1264
انقد تاپیک طلاق زدید حالم از هر چی ازدواجه ب هم می خوره داذم فک می کنم یه مشت زن طلاق گرفته همه دنیا ...

وهمین طور یه مشت مرد معتاد !یه مشت مرد خیانت کار!

شما دنیارو تو یه نینی سایت میبینین؟!

شوهر دوست من معناد داغونه یعنی میبینی ازش شیره میریزه، دادگاه حکم داده به عدم طلاق چون اقا به اندازه کافی معتاد نیست😬اندازه کافیش چقده خدا میدونه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیبی گارفیلد پنج هفته و دوروز زودتر از انتظار ما با سزارین اورژانس به دنیا اومد و دنیا رو جا قشنگتر ی کرد😍
شوهر دوست من معناد داغونه یعنی میبینی ازش شیره میریزه، دادگاه حکم داده به عدم طلاق چون اقا به اندازه ...

اندازه شو زمانی تعیین میکنن ک بزنه زن و بچشو بکشه خدا لعنتشون کنه.

اه اعصابم داغون شد

هیچکس من نیست واین قدرت من است💫
[QUOTE=91516236]الان برای اعتیاد اقایون دیگه طلاق نداره  واااا مگه میشه گلم اصلا با عقل جور در ...

دیگه چون خیلی رواج پیدا کرده براش حکم طلاق نمیدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله.تا اقتی که خرج زن و بچشو بده طلاق نداره.اما خانم در هر حالت میتونه مطالبه نهریه کته.ماشینشم نال ...

چه قانون مسخره ای!اگه ایدز گرفت وخانوم رو مریض کرد یا توهم زد سرش برید یا یه بچه بی گناه وارد این زندگی کرد کی جواب میده؟اگه مرد مشکل ناباروری هم داشته باشه چی؟

1220