2726
عنوان

شوهر بي مسئوليت

184 بازدید | 13 پست

٣سال دوست بوديم 4ساله ازدواج كرديم 

تو دوران دوستي خيلي خوب بود از وقتي ازدواج كرديم اخلاقاش يكم بد شده 

تمام بار زندگي رو دوش منه ٩٠٪؜خريدهاي خونه با خرج خودمه براش ماشين خريدم حتي بنزين ماشبن خودش و خودم رو بايد خودم بزنم خونه خريديم باهم نصف به نصف پولشو داديم تمام خريداشو (پرده سينك گاز كابينت) خودم رفتم كردم 

با جمع باهام مسافرت مياد اما تنهايي دوتايي نمياد بريم مسافرت 

ماشبن من امشب تو كوچه بود يادم رفته بود بيارم تو پاركينگ توش هم وسيله بود هركاري كردم نرفت بيرو ن بياره تو ساعت ١شب خودم رفتم 

راهكار بدين

چرا ایقد خرج کردی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ساعت ۱ نصف شب چجوری دلش اومده بری بیرون؟

وای خدا

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

هرچه زودتر با کمک مشاور روشتو عوض کن عزیزم شما شوهر کردی زن نگرفتی که. فکر می کنی رسیدگی زیاد به مرد علاقه شو بهت بیشتر می کنه ؟ دقیقا برعکسه اون فقط خودشو راحت کرده نذار ازت سو استفاده کنه

اره من شاغلم 

صبح تا ظهر سركارم 

بعدش ميام خونه بايد ناهار و شام هم درست كنم نظافت و ظرفاي خونه هم با منه 

اصلا كمك نميكنه 

دوستامون همه رفتن سفر خارج از ايران بهش گفتم بيا من پول تور خودم  رو خودم ميدم بمن گفت نه امسال نه سال ديگه بريم بعدش كفت من دارم واسه خودم دلار ميخرم واسه سال بعد توهم اگه ميخاي بخر براي خودت