2737
2734
عنوان

چي ميشه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 73 پست

برات صلوات ميفرستم و نذر ميبندم عزيزم كه دامنت سبز به جاش تو هم برام دعا كن 

كاش بي بي يعني مامانبزرگ بابام كه سيده اس زنده بود بهش ميگفتم برات دعا كنه براي هركي دعا كرده سال بعد بچه بغل بوده 

من برات دعا ميكنم و نذر ميبندم تو هم عزيزم براي زندگيم دعا كن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اوه چرااینقدردیر؟حتمانمیرفته ازمایش اینها.مشکل ماهم بیشترازهمسرمه رفته عمل ولی فعلا...

نبابا بدبخت ٣ بار ازمايش داد همه دكترا ميگفتن ويتامين بخوره فقط تا اينكه به خواست خدا شد رفتيم اورولوژ و سريع دستور عمل داد اوضاعش داغون بود😔😔همسرت كي عمل كرده؟

خداياشكرت....❤️ 
برات صلوات ميفرستم و نذر ميبندم عزيزم كه دامنت سبز به جاش تو هم برام دعا كن  كاش بي بي يعني ما ...

حتما حتما مهربونم. قربون دل مهربونت بشم الهي

خداياشكرت....❤️ 
2738
الان ميرم وضو ميگيرم برات دعا ميخونم خواهش ميكنم اگه حامله شدي حتما بهم بگو عزيزم خدا كنه دعام مستجا ...

مطمئن باش خداوند مشكلاتتو حل ميكنه و جواب اين قلب مهربونتو ميده😔😔😔

خداياشكرت....❤️ 
حداقل شماها برام دعا كنيد من بنده ي خوبي نيستم كه حاجتم براورده نميشه😭😭😭

عزیزم توکلت ب خداباشه،هیچی رو زوری ازخدا نخواه.ازخدامیخوام بحق این شب باعظمت خودش دامنتوسبزکنه،الهی آمیییییین

نمیدونیم اره باباخیلی همش هم داروهای گرون ماه به ماه

ببخشيد اينقدر سوال ميپرسم عزيزدلم. 

ازمايش بعداز عملش خوب بود؟ به چه روشي عمل شد؟ و گريد چند بود؟ ببخشيد توروخدا

خداياشكرت....❤️ 

من 9 سال که منتظرشم ولی....خدایا حکمتت شکر😢

دوست نی نی سایتی من لطفا دل کسی و نشکن🙏❤                 عشقم همسرم👇                                                                  دکترای روانشناسی هستن سوالی داشتی بگو ازش واست بپرسم  کاربری خواهرم دیگه دست منه اگه سوال حقوقی داشتین بگین ازشون بپرسم درخواست دوستیم ندین ممنون🌹🌹                
2706