2733
2734
عنوان

چي ميشه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 73 پست

خدارو نه حضرت علی اصغر قسم میدم و به فرق شکافته علی علیه السلام که تمام حاجتمندا به حوائجشون برسن و شما هم سال دیگه با فرشته کوچولو بیای احیا داری

التماس دعا

برای اسم پروفایلم از اعماق قلبتون دعا کنین😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچتو بیمه و نذر حضرت علی کن ک اسمش رو علی یا امیر علی و یا اکر دختر بود فاطمه زهرا خدیجه بزاری ازش ب ...

همه ي نذرارو كردم عزيزدلم خدا منو نميبينه 😭😭😭😔😔

خداياشكرت....❤️ 
2728
2738

برات دعا کردم و صلوات فرستادم منم مشکل خودتو دارم خواش میکنم برا منم دعا کن

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
میگیری ایشالله واقعاسخته خداکمک کنه منم سه سال تمومه ای یوای اینهارفتم گفتن بروای وی اف نرفتم دیگه د ...

من شوهرم تازه عمل كرده بعداز ٥ سال تازه مشكلمون پيدا شده😭😭😭

خداياشكرت....❤️ 
٥ سال شده و من همچنان در پي حاجتم😭😭😭

حکمتی هست صبر کن خدا ناامید نمیکنه خالم بعداز 15 سال صاحب دختر شد و داییم بعد از 17 سال صاحب پسر

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
همه ي نذرارو كردم عزيزدلم خدا منو نميبينه 😭😭😭😔😔

گلم چیزی رو زوری نخواه بزار ب صلاحت بده ب زمانش من یک اشنایی داشتم مومن شوهر موووومنا اصلا نگم برات اقا این بچش نمیشد زد شوهرش بعد ۱۱سال رفت ی زن دیگه گرفت راحت بع این گفت ازت خسته شدم یا حتی داماد عموم زنش نی نی دار نمیشد زبونم لال شوهرش با برق کولر فوت کرد بسپر دست خودش کسی ک ب زن ۶۰ساله ی کوچولو سالم میده ب وقتش ب تو هم فرشته میده

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2706