2703
2553
عنوان

چي ميشه😭😭😭😭

534 بازدید | 73 پست

چي ميشه سال بعد با ني نيم برم قران به سر😭😭😭😭اخه مگه چي ميشه مگه براي خدا كاري داره خدايييييييا اين پنجمين شب قدريه كه ازت ميخوام بهم ني ني بدي اي خدا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭چقدر بغض دارم تو سينم چقدر قلبم سنگين شده😢😢😢😢😢

خداياشكرت....❤️ 

براتون صلوات میفرستم هدیه به مولاعلی 

الهی خدا ازصدقه سرشون حاجت دل شما و تمام کاربرها رو بده 

آمین 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

براتون صلوات میفرستم هدیه به مولاعلی  الهی خدا ازصدقه سرشون حاجت دل شما و تمام کاربرها رو بده& ...

فداي مهربونيت اينقدر به مولامون قسم دادم اما انگار ديده نميشم😭😭😭😭

خداياشكرت....❤️ 
2720

ايشالا خدا يه كاكل زريشو بهت بده انرژي مثبت بده جاي ايموجي ناراحت 🤗🤗🤗

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
فداي مهربونيت اينقدر به مولامون قسم دادم اما انگار ديده نميشم😭😭😭😭

مطمین باش خدامارومیبینه وصلاح مارومیخواد ایشالله هرموقع وقتش برسه ماهم مادرمیشسم همدردیم برات ازته دل دعامیکنم وصلوات میفرستم

2714

بچتو بیمه و نذر حضرت علی کن ک اسمش رو علی یا امیر علی و یا اکر دختر بود فاطمه زهرا خدیجه بزاری ازش بخواه ک بچه ای بهت عطاکنه ک مخلص اهل بیت و صالح باشه و ی نذر بگیر مثلا شب ۲۱شام بدی یا هرچی بی برو برگرد جواب میگیری

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
مطمین باش خدامارومیبینه وصلاح مارومیخواد ایشالله هرموقع وقتش برسه ماهم مادرمیشسم همدردیم برات ازته د ...

٥ سال شده و من همچنان در پي حاجتم😭😭😭

خداياشكرت....❤️ 

خدایا ب حق این شب عزیز واین ماه عزیز دل استارترو وهمه ی منتظرارو شادکن

ایشالا سال بعد این موقع نی نی بغلته عزیزم😍🌹

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
با تمااااام قلبم برات دعا میکنم خدا یه فرشته ی ناز و سالم و صالح بزاره توی دلت ، به روزهای خوب امیدو ...

فداي قلب مهربونت خييييييلي محتاج دعام خيلي زياد😭😭

خداياشكرت....❤️ 
2706