2410
2553
عنوان

با دلای پاکتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 30 پست

اصلا امیدت رو از دست نده

خواهر من بیششششش از حد مشکلات زنانه داشت و داره. فداش بشم مرده و زنده شد اینقد عمل و امپول و دارو و ...

توی اوج ناامیدی که هممون براش خون گریه میکردیم چندروز بهمون گفت که باردار شده.

تروخدا دعاش کنید به خیر و خوشی بگذره براش این ۹ ماه.

چون واقعا دیگه تحمل کوچکترین شکستی رو نداره.

خدایا امید هیچکس را ناامید نکن
والا میخواد عمل کنه 

تخمدان پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان نازایی نیست و نازایی نمیاره خواهر من تنبلی تخمدان شدید داره سومین بچش تو راهه 

اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اصلا امیدت رو از دست نده خواهر من بیششششش از حد مشکلات زنانه داشت و داره. فداش بشم مرده و زنده شد ا ...

انشالله بچشو سالم بغل بگیره ب حق شش ماهه امام حسین ....تو هم برام دعا کن

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
صلوات فرستادم براتون و از خدا فرزند سالم و صالح خواستم براتون

ممنون الهی هیچوقت غم نبینی

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
پریودت نامنظمه یا همه علائمشو داری؟

اولاش نامنظم بود ولی الان منظم شده

2714
اره گلم یه ساله متفورمین میخورم

زیرنظردکتربرو تاداروهای قوی تری بده منم میخوام برم دعاکن جواب بگیرم

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
زیرنظردکتربرو تاداروهای قوی تری بده منم میخوام برم دعاکن جواب بگیرم

عزیزم متفورمین تا روزی ک باردار بشی باید بخوری خیلی داروی خوبیه من گلوکوفاژ میخورم‌‌..بعدش تا شوهرم عمل کنه ک خوب بشه اونوقت عسل و سیادونه میخوام بخورم و کلا گرمیجات ک خیلی بهتر  و قویتره تو هم همینکار کن

انشالله مث آبجی من سه تا میاری کلافه میشی ابجیم ۶ سال بعد ازدواج بچه دار شد 

قربونت عزیزم 😍😘خدا برا ابجیت حفظشون کنه

منم دوتا سقط داشتم الان همش متوسل شدم ب قران و نماز.دلم نی نی میخواددددد.

خدا ب حق این شب عزیز ب حق ششش ماهه امام حسین بهت یه بچه بده و امسال تو تقدیرت بنویسه برات صلوات فرستادم

خدا ب حق این شب عزیز ب حق ششش ماهه امام حسین بهت یه بچه بده و امسال تو تقدیرت بنویسه برات صلوات فرست ...

فدایت...توهم مشکلت حل میشه غصه نخور..رازیانه دم کن مثه چای همش بخور .شوهرت دکتر بره بهش دارو میده یا شایدم عمل کنه اما واریکوسل خفیف عمل نمیکنن.شوهر منم تازه داروهاشو شروع کرده

2706