2726
عنوان

با دلای پاکتون...

136 بازدید | 30 پست

برای منم دعا کنید نینی دار بشم ...خسته شدم از انتظار

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انتظار خیلی بده

انشالله خدا بهت بچه سالم و صالح بده و حتما میده

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2728
چند وقته ازدواج کردی

۵ سال

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ایشالا سال بعداین موقع نی نی بغلته😍

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
چندوقته اقدامی ومشکلت چیه

یه سال اقدامم هم خودم پلی کیستیکم هم شوهرم واریکوسل داره

یه سال اقدامم هم خودم پلی کیستیکم هم شوهرم واریکوسل داره

منم پلی کیستیکم😭😭😭 چرا شوهرت درمان نمیکنه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
منم پلی کیستیکم😭😭😭 چرا شوهرت درمان نمیکنه

والا میخواد عمل کنه 

والا میخواد عمل کنه 

انشالله..خودتم بخاطر پلی کیستیکت دارویی چیزی مصرف میکنی یانه

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
انشالله..خودتم بخاطر پلی کیستیکت دارویی چیزی مصرف میکنی یانه

اره گلم یه ساله متفورمین میخورم

2706