2733
2734
عنوان

اولین ماه رمضونیه که مادر ندارم

577 بازدید | 41 پست

سخته شب قدر بی مادر باشی .هر سال این موقع دعام سلامتی پدر ومادرم بود نمیدونم انگار شامل حال من نبود این دعا .نشد که مادرم پیشم باشه نشد سلامت بمونه نشد .دعا کنید لطفا برای روح مادر عزیزم که دستش از قبر بیرونه و چهار تا بچه مجرد داره .دعا کنید جاش خوب باشه دعا کنید لطفا عزیزا برای همه رفتگان فاتحه و صلوات .ممنونم از شما عزیزان

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

فاتحه فرستادم

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی ان شالله  دست مادرت پر باشه اون دنیا با اعمال خوب.

شماهم همسرای عالی نصیبتون شه

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2728
2738

خدا بیامرزتشون.روحشون شاد منم دو ماه قبل مادرم رفت پیش خدا...این اولین ماه رمضونی ک  نه پدر دارم نه مادر😢شبای قدر چقدر مشتاق بود ک باهم دعا بخونیم بیماری امونش نمیداد حالا اون رها است و من اندر خم ی کوچه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

واقعا هرچی بگیم خدا صبربده د خدا بیامرزه بازم درک کردن حال خودت غیرممکنه:(

خیلی ناراحت شدم تاپیکتو خوندم

ولی مادر چیزی نیست که با مردنش از دعاش محروم بشی...مادر مادره چه زنده و چه تو این دنیا نباشه همیشه نگران بچه هاشه

ان شا الله مادرت ارامش داشته باشه و بچه هاشم خوشبخت بشن

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
الهی ان شالله  دست مادرت پر باشه اون دنیا با اعمال خوب. شماهم همسرای عالی نصیبتون شه

من ازدواج کردم دوتا برادر ودوتا خواهر مجرد دارم 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
2706