2737
2734
عنوان

کارتون ،فیلم ،آهنگ،تبلیغ ،هرچیزی از نوستالژي هاتون یادتونه رو کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 111 پست
اخی😍😍😍 یه برنامه دیگه هم بود که مهدی سلوکی و صابر ابر مجریش بودن. اونم خیلی طرفدار داشت

یادم نی فقط مهدی سلوکی تو اون فیلم ماه رمضونو یادمه که باباش کارواش داشت یا نمایشگاه ماشین بعد یه چندتا رفیق ناخلف داشت اسم‌یکیشون مراد بود من از مراد میترسیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه برنامه شبانه بود اسمش مهتاب یا شب مهتاب بود حسین رفیعی و  حسینی که الان شبکه های اونوریه مجر ...

اره یادش بخیر منم خیلی دوست داشتم برنامه اش رو یادمه تیتراژشم مجید اخشابی میخوند 

2731
بلامیسر رشتی ای؟ اگه اره که باید یادت باشه بعد مدرسه ها ما شمالیا السکای ذغال اخته میخریدیم رشته خو ...

بله عزیزم رشتی هستم

اخی اره.یاد بچگی بخیر،چند روز پیش باشوهرم داشتیم خاطره های مدرسه رو میگفتیم. دلم میخواست به اندازه یک ساعتم شده برم دوران بچگیم

چقدددددددر همه چی قشنگ بود😍😍😦😦

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2738
بله عزیزم رشتی هستم اخی اره.یاد بچگی بخیر،چند روز پیش باشوهرم داشتیم خاطره های مدرسه رو میگفتیم. دل ...

اره دقیقا من همیشه حس میکنم غذاها هم اونموقع ها خوشمزه تر بودن

انشالا همیشه موفق باشی عزیزدلم💋❤️💋

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨
اره یادش بخیر منم خیلی دوست داشتم برنامه اش رو یادمه تیتراژشم مجید اخشابی میخوند 

یه  شهر خوب و دلنواز  دامن و دشت و نمییدونم چی چی نواز

اون طرف پل نیاز  بن بست نمییدونم چی چی😂

خنده خوشایند ترین فریب این روزهاست......
2706