2703
2553
عنوان

کیا قبل طلاق این حسو داشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 33 پست
ساخته نمیشه میدونه حساسم رو غر زدن  و بددهنی اصلا رعایت نمیکنه دارم دیوونه میشم دیگه

عزیزم طلاق خیلی سخته

با همین همسرت سازش کن

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چی کار کنم حالم بد؟۲۵

احساس هميشه هست دلتنگي موقع جدايي هميشه هست

بايد فكرات كني ك اين زندگي چقدر ارزش داره برات سبك سنگين كني

برا مشكلاتش تلاش كرده باشي 

چون تلاش نكني و خودبخود رهاش كرده باشي ب اميد بهبودش بعدا ك جدا بشي پشيموني مياد سراغت حداقل ب سهم خودت براش تلاش كن طي بازه مشخصي

اگه خانوادت پشتيبانت هستن تا سنت كم هست نصميم جدي بگير

حالا يا موندن يا رفتن

ولي با شك و ترديد نمون تو رابطه چون حتي اگه مشكلات كم هم باشه ولي ترديد و بي انگيزه گي رابطه رو خراب ميكنه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

میخوام بگم طلاق نگیروزندگیتوبسازولی اینجوری تعریف کردی شوهرت تمام صفت بدروداره انگارامیدی بهش نیس

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
2720
2714
بچه ها منم یسوال دارم... کسایی کع میخوان جدا بشن به این فک کنن که شوهرشون بعد جدایی میره زن میگیره ...

نههههه.دیگه بعد من گووور باباش

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
حس میکرد طلاق بگیرم دنیا به اخر میرسه و دلم واسش تنگ میشه بدبخت میشم ولی جدا شدم با یکی خیلی بهتر وا ...

خداروشکر.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
میدونم بهم وابستس دوسم داره،رفیق باز نیست،کاریه،

خوب اگه همدیگرو دوست دارید برای هم ی قدمی بردارید ی تایم به خودتون بدید تلاش کنید تا شرایط درست بشه خوانواده شوهرت پشتت هستن ؟ . زندگی بحث ی عمره ببین اگه عوض نشد تا اخر عمر میتونی با این اخلاقیاتش بمونی

تویه برنامه شنیدم روانشناسی میگفت که در دوصورت بایدبدون معطلی طلاق گرفت یکی اینکه جانت درخطرباشه دوم اینکه اینقدرازشوهرت بدت بیادکه حاضربه مرگش باشی 

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
بچه ها منم یسوال دارم... کسایی کع میخوان جدا بشن به این فک کنن که شوهرشون بعد جدایی میره زن میگیره ...

این حس طبیعیه ولی اگه طرف خیلی اذیت کن بوده باشه و ظالم باشه دیگه برات مهم نیست و میدونی ادمی نصیبش میشه که کارای بدی رو که کرده رو از طرف جدیدش خواهد دید. 

ساخته نمیشه میدونه حساسم رو غر زدن  و بددهنی اصلا رعایت نمیکنه دارم دیوونه میشم دیگه

نمیخواهم فلسفه ببافم 

اما خودت جایگاه زن مطلقه رو تو کشورمان می‌دونی 

سعی با مشاور صحبت کنی اون بیشتر می‌تونه کمکت کنه

2706