2703
2553
عنوان

خاطره روز زایمانم

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 67 پست
من همون شب رفتم دسشویی راه رفتم فرداش هم راه رفتم بچمو اوردم خونه تو خونه غذا پشت میز خوردم فقط موقع ...

چه خوب 

تو‌ رابطه با همسرت مشکلی ایجاد نکرده؟ 

من زایمان طبیعی رو دوست دارم اما همسرم میگه سزارین کن ، میزنی خودتو معیوب میکنی 😳 یعنی بعدش دیگه رحم مثل اولش نمیشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب  تو‌ رابطه با همسرت مشکلی ایجاد نکرده؟  من زایمان طبیعی رو دوست دارم اما همسرم می ...

چرا مشکل ایجاد کرده الان شوهرم میگه انگار داخل گوشت اورده تیزه خودش پیشنهاد داد بچه غذا خور بشه یه عمل ترمیمی برم الان بدون ک ا ن د و م نمیتونه رابطه داشته باسه البته بستگی داره به دکتر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من سر دوتا بچم خیلی کم درد کشیدم و خیلی زود دنیا اومدن

سرپسر دومم ساعت۱٫۵ کیسه آبم پاره شد ساعت ۱٫۴۵ دردام شروع شد ساعت ۲٫۴۵ صبح هم دنیا اومد،اصلاهم بخیه نخوردم

تازه وارد نیستم ،کاربری قبلیم‌مال ۹۶٫۲٫۱۶ بود نامردا ترکوندنم😤😤
2456
الان بچت چند وفتشه.بعد از زایمان شیر داشتی؟

اره بعد زایمان شیرم اومد جز شب اولی که اومدم خونم تا صبح گریه میکرد و نمیدونستم دلیلش چیه الان دو ماهو ۱۰ روزشه شبر خودمو میخوره پسرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا مشکل ایجاد کرده الان شوهرم میگه انگار داخل گوشت اورده تیزه خودش پیشنهاد داد بچه غذا خور بشه یه ع ...

ببخشیدچرا بدون ک.ا.ن.د.و.م نمیشه رابطه؟یعنی دراین حده؟خیلی عالی بودخداوروجکتوحفظ کنه توروخداموقع شیردادنش التماس دعابرای همه منتظراومن که سه ساله منتظرم نمیاد

2714
منم حدودا هفت ساعت درد کشیدم...هرزنی بیشتر ازیه بچه داشت یادم می اومد میگفتم چه قدر بی عارن که حاضرش ...

درد زایمان همینه ادم یادش میره به محض بغل کردن بچش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هم درد طبیعی رو کشیدم هم درد سزارین. من هم بدون درد رفتم .و وقتی آمپول فشار زدن یه ربع ساعتی گذشت تا دردم گرفت. ولی من اجازه نداشتم تلفنی با کسی حرف بزنم. وای اون حس اینکه دستشویی داری چقدر بده. هرچی زور بزنی نمیاد بیرون. ولی همه ی ما در آخر یه حس مشترک داریم یه حس خیلی شیرین و متفاوت. من که گریه ام گرفت وقتی صدای ،دیه ی بچه ام رو شنیدم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من سر دوتا بچم خیلی کم درد کشیدم و خیلی زود دنیا اومدن سرپسر دومم ساعت۱٫۵ کیسه آبم پاره شد ساعت ۱٫۴ ...

اونجا میگفتن کیسه اب پاره شه خوبه برای سزارین سریع سزارین میکنن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706