2410
2553
عنوان

اییی وااااای خدا بهشون رحم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1542 بازدید | 120 پست
بابا جان بعضی ها رقص و شادی و گناه کبیره میدونن و، زاری و زجه زدن رو تایید میکنن، بحث کردن در این مو ...

من ک یگوشه فقط دارم میخونم کجا توهین میکنم😕

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبهای قدر در اسلام بهترین شبها هستن مبارک و فرخنده هستن در قرآن گفته شده که تا صبح پر از سلام و تهنیت هست  و درهای آسمون بازه 

ولی چون با ضربت خوردن و شهادت و سوم اولین امام شیعیان یکی شده باید گریه کنیم!!!!!!

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2456
استارتر میگی واااای خدااااا بهشووووون رحممممم کنه  بعد میگی فقط تعجب کردم؟ 😕 اره اره

اره اره 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

چیه من نشندیم

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
2714
من جایی گفتم معتقدم؟؟ 

نميدونم فكر كردم به اون كاربر گفتيد ٤٠٠٠ سال،؟؟؟ معتقديد. شايدم من قضاوت اشتباه كردم ببخشيد در هر صورت

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
گفتم که من اصلا برام مهم نیست بدونم چندسال پیش بوده ولی قطعا از ۱۰۰۰سال بیشتره پس دلیلی نداره من بعد ...

من کاملا با شما موافقم گلم،اون یه شوخی سر عدد بود😘😘

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 

اقا اهنگ چه ربطی به شهادت داره؟من اهنگ گوش میکنم شبشم اگه بتونم میرم عذاداری اگرم نتونم نمیرم.این دوتا چه ربطی دارن به هم؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

دعوا نکنین 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
مطمئنی عزا داری فقط به تو سر زدنه انقدر همه چی اجبار کردید که جوان و نو جوان از دین فرارین استارتر ا ...

نه من اصلأ همچین اعتقادی ندارم منم اجبار نکردم کسی رو من میگم باید حرمت حفظ بشه حالا یه شب اونم تو ملا عام که اکثرا عذا داریم آهنگ با صدای بلند گوش ندن چی میشه عزیزم

چرا در برابر حرف منطقی هم دوست داریم گارد بگیریم من میگم این شبا حرمت داره نگفتم برن عذاداری کنن تو سرشون بزنن که فقط اعتقادشون رو واسه خلوت خودشون نگه دارن

2706