1147
1254
عنوان

شوهرم ی دقیقه اومد اومد خونه ،،،تو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 43846 بازدید | 412 پست
خیلی بده😞

واقعا..

خدا کمکت کنه برات دعا میکنم صلواتم میفرستم..

ولی حتما به بزرگتری کسی بگو اینکاراش طبیعی نیس جدی بگیر

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از یه کاربر  مظلوم که یه بار قبلا ترکیده چی میخواین  مهربون باشید لطفا

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

انشالله به سلامتی به دنیا میاد و زندگیت شیرینتر میشه

خدا از دهنت بشنوه

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از یه کاربر  مظلوم که یه بار قبلا ترکیده چی میخواین  مهربون باشید لطفا
1258

شوهر منم یه چیزی شبیه شوهرتو بود صبح میرف اخر شب با کلی زنگ و پیام از طرف من به زور ساعت 2اینا میرسید خونه میدونستم پیش داداشاش و رفیقاشه و در حال کباب خوردن و قلیون

همیشه تنها بودم تا وقتی که کارشو عوض کرد الان وقت برا سر خاروندن نداره بازم شبا 12اینا میاد ولی خیالم راحته که با رفیقاش نیست و بهش خوش نمیگزره😁

8
خواهش میکنم بگید چیکار کنم ؟  خیلی حالم بده....

طبق تجربه خودم ،هرچی بیشتر سکوت کنی طرفت پرروتر و حق به جانب تر میشه،بعد که یه وقت صبرت سر اومد و اعتراض کردی،زبونش برات درازه و تو رو میکوبه

برای منم از همین دو شب و سه شب بیخبریا شروع شد که رسیدم به یه ماه و دوماه و دور از جون زندگیت زنبارگی مثلا شوهرم

از الان وا نده،نجابتو بذار کنار وبا ارامش ولی با قدرت واعتماد به نفس جلوی ضرر رو بگیر.

با توجه به اخلاقیات شوهرت خانواده خودش یا خودت رو در جریان بذار که بعدا نگن ما بیخبر بودیم خواستی بگی...

شاید مهمترین فکری که باید در مورد ازدواج کرد همینه که این آدم میتونه پدر خوبی برای بچه من باشه؟ وقتی پای بچه وسطه  حتی خود آدمم دیگه خیلی مهم نیست

آخه چرا با این سن کم ازدواج میکنید

مگه خونه شوهر چه خبره....

برید زندگی کنید جوونی کنید مسافرت برید دنیارو بگردید درس بخونید واسه خودتون کسی بشید

شوهر کردن چه هنری داره؟

واقعا لیاقت تو اینه؟؟

خدایا شکرت😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین👶خداجون دامن همه منتظرهارو سبز کن🙏

چرا زود فکر بد میکنی.... گرونی وحشتناک و خدا نکرده چک برگشتی هزار بدبختی مردها دارند... زود فاز فلان نگیرید... میدونی چرخوندن زندگی تو این موقعیت یعنی جنگ با رستم.... اونجوری فکر کن ‌‌‌ شای مشکل داره بهت نمیگه اذیت نشی

اسی جون منم همسن خودتم اومدی پیامم خوندی لایکم کن باهات صحبت کنم شاید بتونم مشگلاتتو حل کنم

دنیــــــا جای بــــدی نبود ما بد اقبــال بودیم در بدترین نقطه از جـــهان وبدترین بــرهه از زمان متــولد شدیم... ماتاوان گناهـی را پس دادیم; که در ان هیچ نقشی نداشتیم... ما برای بردن نیامده بودیم.... دیگران لذتش را بردند،وماعذابش راکشیدیم.... تا زبان به شکایت گشودیم مارا از جهنم ترساندند...واقعا نمیفهمم مگربالاتر از سیاهی رنگ دیگری هم هست؟؟؟          
1257
اسی جون منم همسن خودتم اومدی پیامم خوندی لایکم کن باهات صحبت کنم شاید بتونم مشگلاتتو حل کنم

یعنی مشکل استاتر را فقط همسن هاش میتونن حل کنن؟ 

مگر تاپیک زده که  همزبون ندارم و کسی درکم نمیکنه؟🤔

یعنی مشکل استاتر را فقط همسن هاش میتونن حل کنن؟  مگر تاپیک زده که  همزبون ندارم و کسی درک ...

مگه راهتو بستم میگم بهش پیام نده بهش ی پیشنهاد دادم الان این به شما ربطش چی بود؟

دنیــــــا جای بــــدی نبود ما بد اقبــال بودیم در بدترین نقطه از جـــهان وبدترین بــرهه از زمان متــولد شدیم... ماتاوان گناهـی را پس دادیم; که در ان هیچ نقشی نداشتیم... ما برای بردن نیامده بودیم.... دیگران لذتش را بردند،وماعذابش راکشیدیم.... تا زبان به شکایت گشودیم مارا از جهنم ترساندند...واقعا نمیفهمم مگربالاتر از سیاهی رنگ دیگری هم هست؟؟؟          

شوهرمن یه شب کاراش شلوغ بود ۱۱اومدقیامت ب پاکردم الان رأس ساعت ۸_۹خونه است جایی هم نمیره رفیقای مجردش هم ازش جداکردم

یه  لحظه همه تون نگاه کنید مرسی  که نگاه کردی😐😐😐😐😐😐😐
1252