2726
عنوان

واکنش شما چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا حس میکنم استارتر کمی حسادت میکنه لاغیر نباید ک زورت بیاد 

حس نکن حست اشتباهه به چیش حسادت کنم

اینجا حرف بزنیم حسادته

ولی یکی بره کل فامیل پر کنه من اومدم تهران شهرک حسادت نیست؟!

2728
حس نکن حست اشتباهه به چیش حسادت کنم اینجا حرف بزنیم حسادته ولی یکی بره کل فامیل پر کنه من اومدم ته ...

خو عزیزم ولش کن بزار بگه ذوق داره لابد نزن تو پرش

خدایا اگر ممکنه مارو با اتفاقای خوب غافلگیر کن...         باتشکر  

استارتر من درکت میکنم چی میگی،ما هم مرکز شهریم دخترعموم رفته دوقوز اباد مسکن مهر خریده بدون امکانات حالا هی افاده میاد ک ما تو هوای سالمیم شما تو دود و دم😂😂

فامیلامونم از  شهرستان میان پیش اونا کلاس اب و هوا میذارن واقعا زورمون میاد

کدوم محله؟

فک کنم عارف... اون پاییناس یه خونه کوچیک البته

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
ما یه بار میخواستیم بریم پردیس هرچی رفتیم نرسیدیم اخرم برگشتیم😑

نه بابا انقدرام پرت نیست... بستگی داره از کجا بخوای بری... از شدق تهران خیلی نزدیکه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
نه بابا انقدرام پرت نیست... بستگی داره از کجا بخوای بری... از شدق تهران خیلی نزدیکه

ما دقیقا از آزادی رفتیم غرب غرب

هلاک شدیم قشنگ

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
مگه تهران کلاس داره؟ از آپشن های لاکچری بودنه؟؟؟😐😐😐دنیارو داشته باشم نمیرم تهران با اون ترافیک سن ...

دقیقا این خانم چون خجالت میکشید بگه تو یکی از شهرستان های اطراف تهران هست اینو گفته چون اجاره خونه تو خود تهران خیلی گرونه

2706