2733
2734
عنوان

واکنش شما چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 78 پست
اینجا الان قیمت خونش جداست قیمت عرصه زمین هم جداست یعنی علاوه بر خونه شما باید پول زمینشم بدید من نگ ...

اونجاباتهزان پارس هم به هیچ وجه قابل قیاس نیست 

من سالهاست توکاراملاکم 

خانوادگی البته 

تهران پارس متری ۱۴ تا۱۶تومنه عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه عزیزم درسته گرونتر شده نسبت به قبل  چون مسکن خیلی گرون شده اما جزو تهران نیست که بینش جا ...

شما درست میفرمایید ولی شهرداری اعلام کرده جزو تهران سده که حتی کد تلفناشم تغییر دادن ... وسط جاده زدن شهر پردیس خوش اومدید مثل ساوه اسلامشهر کرج شهریار که قبلا جزو حومه تهران بودن ولی الان یکی شدن ...فداتشم

2731
اینجا الان قیمت خونش جداست قیمت عرصه زمین هم جداست یعنی علاوه بر خونه شما باید پول زمینشم بدید من نگ ...

چراگفتی خونه هاش ازتهران گرونترشده 

که باهیچ محله ایش قابل قیاس نیست حتی سطح پایین ترینش لطفا بی ادعاپست نذارید 

خدانگهدار

شما درست میفرمایید ولی شهرداری اعلام کرده جزو تهران سده که حتی کد تلفناشم تغییر دادن ... وسط جاده زد ...

عزیزم اونا هم که جزو تهران نیستن 

حومه تهرانن

باز کرج اره چون مترو داره انگار خود تهرانه

انشالله که رشد کنه 

شهره حومه تهران

من بحثم اینه چرا همه جا میگه شهرکه تو تهران مثلا کلاسه اخه

اونجاباتهزان پارس هم به هیچ وجه قابل قیاس نیست  من سالهاست توکاراملاکم  خانوادگی البته&n ...

چه جالب چون من یه خونه ویلای ۳ طبقه دارم تهران پارس الان جوری رو پردیس سود کردم که تهران پارس شاید ۲۰ م سود بوده شما احتمالا خبری از فاز ۴ ویلا نشین ها ندارید که از ۴۰۰ م تومان خونهاش به ۲ میلیارد رسیده و یا فاز۲ ریاست جمهوری خونهاش متری ۳۰ میلیون شده از دید من هیچ فرقی نداره کی کجا میشینه کی چه قدر پول خونشه مهم اولشه که از خاک بوجود اومدیم به همون خاک هم برمیگردیم خدا با اون عظمتش همه بندهاش براش یکی و در یک طبقست کاش ادما هم این وسعت دید داشتن 

که همه در یک رده هستیم در درگاه خداوند 

2738
چه جالب چون من یه خونه ویلای ۳ طبقه دارم تهران پارس الان جوری رو پردیس سود کردم که تهران پارس شاید ۲ ...

یاد معلم ادبیاتا افتادم ک از همه شعرا عشق خدا رو برداشت میکردن

رسما قیمه هارو ریختین تو ماستا

چ ربطی داش

هیچ کجای داخل تهران با۵۰۰ملیون نمیشه خونه خرید الان مزخرف ترین محله تهران شده متری ۱۲تومن مزخرففففف ...

چرا یکی از اقوام ما یه محله خیلی بد خریده ۵۵۰ تومن..

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706