1265
1273
عنوان

واکنش شما چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 78 پست
یاد معلم ادبیاتا افتادم ک از همه شعرا عشق خدا رو برداشت میکردن رسما قیمه هارو ریختین تو ماستا چ رب ...

😂😂

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته کوچولوی من👶خوش اومدی دار و ندارم 😍😘
والا حس میکنم استارتر کمی حسادت میکنه لاغیر نباید ک زورت بیاد 

حس نکن حست اشتباهه به چیش حسادت کنم

اینجا حرف بزنیم حسادته

ولی یکی بره کل فامیل پر کنه من اومدم تهران شهرک حسادت نیست؟!

من میخوام لاغر بشم.۱۰کیلو اضافه وزن دارم.با حلقه و کالری شماری.وزن شروع۶۵.🤮وزن هدف اول۶۴.میرسم یا نه؟

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

چرا یکی از اقوام ما یه محله خیلی بد خریده ۵۵۰ تومن..

کدوم محله؟

من میخوام لاغر بشم.۱۰کیلو اضافه وزن دارم.با حلقه و کالری شماری.وزن شروع۶۵.🤮وزن هدف اول۶۴.میرسم یا نه؟
حس نکن حست اشتباهه به چیش حسادت کنم اینجا حرف بزنیم حسادته ولی یکی بره کل فامیل پر کنه من اومدم ته ...

خو عزیزم ولش کن بزار بگه ذوق داره لابد نزن تو پرش

خدایا اگر ممکنه مارو با اتفاقای خوب غافلگیر کن...         باتشکر  
1279

استارتر من درکت میکنم چی میگی،ما هم مرکز شهریم دخترعموم رفته دوقوز اباد مسکن مهر خریده بدون امکانات حالا هی افاده میاد ک ما تو هوای سالمیم شما تو دود و دم😂😂

فامیلامونم از  شهرستان میان پیش اونا کلاس اب و هوا میذارن واقعا زورمون میاد

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته کوچولوی من👶خوش اومدی دار و ندارم 😍😘
8
نه بابا انقدرام پرت نیست... بستگی داره از کجا بخوای بری... از شدق تهران خیلی نزدیکه

ما دقیقا از آزادی رفتیم غرب غرب

هلاک شدیم قشنگ

میشه واسه اینکه نی نی دار بشم دعا کنید و صلوات بفرستید🌸صالح و سالم خدا بده
مگه تهران کلاس داره؟ از آپشن های لاکچری بودنه؟؟؟😐😐😐دنیارو داشته باشم نمیرم تهران با اون ترافیک سن ...

دقیقا این خانم چون خجالت میکشید بگه تو یکی از شهرستان های اطراف تهران هست اینو گفته چون اجاره خونه تو خود تهران خیلی گرونه

1226
تلاش نمیخواد از تهران رفتن خیلی راحته اومدن توش سخته و ماندن ،

وقتی کارت اینجاست تلاش میخواددیگه

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن62/۱00برسم،هدف اولم ۵۶کیلوهست...بعدباورزش موضعی خودموبه 53میرسونم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.