1147
1273
عنوان

واکنش شما چیه

760 بازدید | 78 پست

یکی از اقوام بعد از سالها زندگی تو اصفهان امسال رفته پردیس نشسته.حالا رفته به همه گفته پردیس یه شهرکه توی تهران!باز امشب داشتن حرفشو میزدن که رفته تهران توی شهرک پردیس...در حالیکه من میدونستم پردیس یکی از شهرهای تهرانه و یک ساعت با تهران فاصله داره اما چیزی نگفتم ولی خب بدم میاد ادمو خر فرض میکنن و رفتن به همه اینطور گفتن!

من میخوام لاغر بشم.۱۰کیلو اضافه وزن دارم.با حلقه و کالری شماری.وزن شروع۶۵.🤮وزن هدف اول۶۴.میرسم یا نه؟

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
1274

این خر فرض کردن نیست،  این از اعتماد بنفس کم نشئت میگیره که خجالت میکشن بگن از اونجان.(متاسفانه) پس یعنی متاسفانه  مشکل خودشونه.

کاربر نجيب_زاده ام. Honey your soul can never grow old, it's evergreen 😌Baby, your smile's forever in ma mind n memory 💞😭 میتونم بهتون تو زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی کمک کنم ♥️😊
خدایی اصفهان به این قشنگی رو چطور دلش اومد ول کنه بره😍😍😍😍 من چند روز پیش اصفهان بودم اب و هوای ...

با شعوری از خودته 

بعضی‌ها مثل کبریت می‌مونن صد تومنم نمی‌ارزن!!!!ولی میتونن زندگیتو به اتیش بکشن 😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
1226

مگه تهران کلاس داره؟ از آپشن های لاکچری بودنه؟؟؟😐😐😐دنیارو داشته باشم نمیرم تهران با اون ترافیک سنگییین و هوای خیلی بد و تورم شدید

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅

اخه از این بدم میاد مگه چقدر مهمه که رفتن به همه اینطور گفتن.چون پردیس هم جدیده مادر خودمم فکر میکرد واقعا یه شهرکه.اینقدر تهران کلاس داره اخه؟

من میخوام لاغر بشم.۱۰کیلو اضافه وزن دارم.با حلقه و کالری شماری.وزن شروع۶۵.🤮وزن هدف اول۶۴.میرسم یا نه؟

وا چه خرفرض کردنی بالاخره ازتوابع تهران دیگه زیرنظرتهران،،ببخشیدا ولی واقعاچیزی نیست ک شمابخوای دخالت کنی راجبش حرفی بزنی

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

خخخخ بنده خدا منم ساکن پردیسم یه ربع فاصله داره با تهران و دقیقا پشت لواسان میدونی جریان پردیس چیه خونهاش از تهران گرونتر شده و یه کلکلی افتاده بین ساکنینش با تهران نشینا سر اونه حتما ایشونم پز داده

1241