2733
2734
عنوان

شوهرم قهر کرد رفت هنوز نیومده

373 بازدید | 22 پست

ما یک ماه و نیمه ماشین نداریم اوایل به شوهرم میگفتم پاشو بریم بیرون دور بزنیم هی بهانیه میاورد بعدش برگشت گفت من ماشین ندارم عارم میاد زنم پیشم راه بره همه منو میشناسن گفتم باشه توی این یک ماه و نیم فقط دو بار خونه مادرم رفتم بعدش پامم بیرون نزاشتم ولی خودش هر شب ساعت ده میره با دوستاش قهوه خونه ساعت دوازده به بعد میاد دیشب رفته بود نزدیک یک بود بهش پیام دادم خجالت نمیکشی این وقت شب زنتو تنها گذاشتی یه ربع بعد اومد منم سرسنگین بودم گفتم این درست نیس ما ماشین نداریم من تا خدا میدونه کی ماشین بخریم من همش خونه باشم ولی تو همونی باشه که قبلا بود این واقعا انصاف نیس حالا گذشت تا امشب بعد افطار گفت بریم بیرون گفتم نمیرم قبلا هم گفته بودا بریم بیرون ولی من واقعا اون حرفش که گفته بود عارم میاد زنم پیشم راه بره اصلا قبپل نکردم باهاش برم بیرون گفتم نمیرم پاشد قلیون زد آورد

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عارش میاد با زنش بره بیرون؟ همه اون رو میشناسن؟  یعنی چی. خوب اگه عارش میاد چرا ازدواج کرده 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐شوهرت شکاکه؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

بعدش من گفتم پاشم برم خوراکی بخرم بیام عصبی گفت این وقت شب پاشو بریم گفتم بابا توهم زرتی این قلیونو زدی کجا بریم اخه حالا من به شوخی گفتم پاشد عصبانی واقعا ترسیدم قلیونو خالی کرد ظرفشویی با حرص گفت پنج دیقه دیگه بیرونی گفتم نمیام بعد پنج دیقه پاشد قلیونو پرت کرد دسشویی اومد سرم داد زد حالا انقد تنها بمون بعدش رفت هنوزم نیومده

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥
2738

اون که حرفش زشت بوده ولی توام مرتب تکرارش کردی ....اگه نیتت تربیت کردنش بوده و اینکه بفهمه کارش غلط بوده که سه چهار بار بهت گفت بریم بیرون باید میرفتی  اینجوری دفعه بعدم کار خطایی کنه هرچی تذکر بدی محل نمیزاره

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

اشکال اول:چراهمسرتون عارش میاد؟

دوم:چراهرشب میره قلیون میکشه این چه کاریه کلا...‌عین معتادا 

سوم:وقتی همسرت هست چرامیپوشی بری تنهاخرید این کارت غلطه ومردهاناراحت میشن 

چهارم:چراشماشل کن سفت کن راه انداختی واسه بیرون رفتن خوب بگوبه فلان دلیل نمیام 

پنجم:شوهرتون چرااینقدردرگیره قلیونه؟

استارتر چقد اَدا درآوردی

خسته کردی از رفتار دوگانه شوهرت رو.

با هر سازت اومده برقصه تو گیر دادی

اون یه حرفی زده در مورد عارم میاد والا یادش رفته تو ول کن نیستی

میگه بیا بریم بیرون ول کن نیستی 

چقد کش می دی یه مسئله رو.