2726

آدم موذی و آب زیر کاهیه ،همیشه جوری شوهرمو یاد میده که شوهرم خودشم نمیفهمه اون داره ریز دخالت میکنه و دو به هم زنی میکنه ،مثلا یبار تو یه مهمونی من ناراحت بودم،مادرشوهرم به شوهرم گفته بود طفلی انگار غم دنیا رو ریخته بودن سرش همشم گوشی دستش بود (تو خانوادم یه مشکلی پیش اومده بود و با برادرم چت میکردم آروم شه)اونم در حد ده دقیقه یه دعوایی راه انداخت تو زندگیم اون سرش ناپیدا،دوست دارم امشب نفرینش کنم انقد همیشه عذابم داده بهترین شب زندگیم شبی ک فهمیدم باردارمم گند زد توش با حرفای موذی گرانه و خاله رنکیش

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸

امشب ببخشش و از خدا بخوا ي عقلي ب شوهرت بده تا دهن بين نباشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سعی کن این حس رو تو وجودت پنهان کنی.

و تا جائی که میتونی، اونو در وجودت به عدم رهنمون کنی.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
ولش کن یادم ننداز امروز غروب رو اعصابم بود😠😠😠😠😠😠😠

از خدا امشب خواستم یا اون بمیره یا من ،ترجیحا من بمیرم ،منی که نه خونه پدری جایی دارم نه خونه شوهر 

عزیزم بنظرم مشکل از شوهرته مادرشوهرت یه حرفی زده چه از سر خیرخواهی چه دشمنی این شوهرته که نباید تحت تاثیرش قرار بگیره 

و با شما بدرفتاری کنه 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
از خدا امشب خواستم یا اون بمیره یا من ،ترجیحا من بمیرم ،منی که نه خونه پدری جایی دارم نه خونه شوهر&n ...

اهههههه حال دلت رو خریدارم مادرشوهرمنم تو همه چی دخالت میکنه هر دفعه زنگ میزنه ی ساعت حرف میزنه بلدن چطوری پسراشون رو‌خر کنننن الهی ک خودشون خرررررر شن 

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
عزیزم بنظرم مشکل از شوهرته مادرشوهرت یه حرفی زده چه از سر خیرخواهی چه دشمنی این شوهرته که نباید تحت ...

اینکه شوهرمم زنکه درش شکی نیست ولی اون پست فطرت که میدونه چرا موش میدونه 

مادرشوهر عوضی من ازش نمی گذرم بچه ام پنج روزه بود میگفت بغل نمی کنم بچه کثیف حموم نکنه در حالی ک برای عروسای قبلی چهل روز کلفتی کرده بود اما من نرفتم خونش اههههه دلم چقدرررر سووخته خداااااجاااااااان

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
2706