2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین یه دقه

118 بازدید | 13 پست

میخوام امشب تا سحر بیدار بمونم و دعا و نماز بخونم اگ خدا قبول کنه چه دعاها و نمازایی بخونم ک حاجت روا باشه نمیدونم اگ میدونین بهم بگین 

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.

دعای جوشن کبیر.سوره دخان روم عنکبوت.نماز شب قدر.التماس دعا ازت دارم سمیه هستم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعای جوشن کبیر.سوره دخان روم عنکبوت.نماز شب قدر.التماس دعا ازت دارم سمیه هستم

باشه عزیزم حتما تو هم منو دعا کن😘

2728
جوشن  کبیر مناجات حضرت علی تورو خدا واسه ارامش دل منم و خونه دار شدنم هم دعا کن انشالله حاجت ...

چشم عزیزم حتما دعا میکنم اسمتو بگو

2738

جوشن کبیر

مجیر

با تلویزیون م قران سر بگیر

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
باشه عزیزم حتما تو هم منو دعا کن😘

چشم ملودی جان حتما انشاءالله حاجت روابشی

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
میون دعاهاتون برای شفای پدر منم دعا کنید 😔

چشم ان شالله ب حق این شبای قدر شفا پیدا میکنن