2703
2553
عنوان

من معتقدم دوران حاملگی پر استرس....

266 بازدید | 16 پست

اون خانومی ک تاپیک گذاشته بود عصبی میشه نوزادشو میزنه ی لحظه رفتم تاپیکشو گم کردم.یکی نیست بگه خانوم توعصبی میشی شیرت پر از سم میشه بجای اینکه بچه رو سیر کنه دلدردش میکنه عصبیش میکنه واقعا ک چرا به اعصاب خودت مسلط نمیشی.تاپیکشو خوندم اعصابم بهم ریخت مگه میشه آدم نوزادشو بزنه من امروز نوزادم دلدرد بود چون زیاد شیر خورده بود۳.۴ساعت اذیتم کرد اما من با حوصله آرومش کردم بچه ها خیلی گناه دارن نکنین این کارارو.مادر که عصبی بشه به خودش ظلم کرده تازه استرس و ناراحتی توبارداری روبچه هم تاثیر میذاره من خودم بچه اولمو حامله بودم خیلی استرس داشتم بعدش که بچم بدنیا اومد خیلی سلیته بود همه میگفتن دلدرده فلانه من اما میدونستم که تاثیر استرسه  

اول خدا بعد بچهام بعدبچهام بعدبچهام بعدمادرم

دقیقا باحرف شما موافقم دوران بارداری دوران رشد کودکتون تا اخر عمرشه حتی من ساعت خوابمم تنظیم کردم راس ده و نیم خونه تاریک منم تو تخت ک از الان عادت کنه این تایم وقت خوابه اصلا نباید داد زد و حرص خورد و چیزای خیلی نفاخ خورد

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من خیلی دلم میگیره یهو گریه میکنم بیشتر بخاطر حال بدم بوده ک دوماه حال خوش ندارم ولی الان بهتر شدم امیدوارم رو بچم تاثیر بد نذاشته باشه البته الان خیلی کوچولوه

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.

ادم با بدبختی حامله میشه و بعد حاملگی هم همش استرس موندن و سالم دنیا اومدن بچه رو داره!خدایی برای من که خیلی وحشتناکه این بارداری و همش استرس دارم!اینقد که درد دارم و لکه بینی داشتم!تا وقتی بچمو سالم به دنیا نیارم و بغلش نکنم استرسم و ترسم تموم نمیشه

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون

من انقدر شیر داشتم که سینه هام میشد مثل سنگ

به حق این شب های عزیز خدا از مادرشوهرم نگذره...روی مخم راه رفت و شیرم رفته رفته خشک شد

تو رو خدا اصلا به حرفای مردم توجه نکنین.علی الخصوص قوم شوهر.به فکر خودتون و بچتون باشین.گور بابای همشون

من از نعمت بزرگ شیردهی محروم شدم متاسفانه

خدایا بابت داده و ندادت شکر
2714
دقیقا باحرف شما موافقم دوران بارداری دوران رشد کودکتون تا اخر عمرشه حتی من ساعت خوابمم تنظیم کردم را ...

دقیقا منم باحرف شما موافقم.من بچه دومم که حامله شدم اول چون ناخواسته بود دپرس بودم اما بعدش به خودم اومدم خیلی ریلکس شدم هم اینکه به خوابم خیلی اهمیت میدادم الان این یکی بچم خیلی خوب وبهتره بچه اولمو حامله بودم استرس زیاد داشتم باور کنید یک سلیته ای بود 

دقيقا  دركت ميكنم

من که کارم همش گریه و التماس از خداس که بهم نی نیمو ببخشه و برام نگهش داره و سالم دنیا بیاد!بایه درد یا لک بینی دنیا دور سرم میچرخه.همش قران و نماز و صلوات

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
متنفرم از دوران بارداري كاش زودتر تموم شه به سلامتي واقعا خيلي پر استرسه دست خودم نيست نميتونم اروم ...

ازش لذت ببر.ی روزی دلت برای اون ماهی کوچولوی توی شکمت تنگ میشه😍😍😍

خدایا بابت داده و ندادت شکر
متنفرم از دوران بارداري كاش زودتر تموم شه به سلامتي واقعا خيلي پر استرسه دست خودم نيست نميتونم اروم ...

آدم هرجور رفتار میکنه حاصل افکار خودشه اگه منفی گرا باشه استرسو عصبانیتو به خودش منتقل میکنه همیشه خوش بین باش همیشه بگو خدا بزرگه همیشه توهمون لحظه زندگی کن آینده رو خدا برات میسازه فقط باید بهش توکل کرد

دقیقا منم باحرف شما موافقم.من بچه دومم که حامله شدم اول چون ناخواسته بود دپرس بودم اما بعدش به خودم ...

ای جان دلم انشالله همشون سالم باشن😊😘

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2706