2410
2553
عنوان

کی دخترش عفونت ادراری داشته خوب شده

5006 بازدید | 27 پست

سلام دخترم سه ماه و هشت روزه وزنش ثابت مونده یک ماهه و تب داشت آزمایش نشون داد که عفونت ادراری داره دکتر سفیکسیم۱۰۰ داد و شوند نوشته از کلیه میخام بدونم بچه ی شما خوب شده؟

خب سفیکسیم خوبش میکنه دیگه

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اره دختر من داشت رفلاکس ادرار هم داشت ولی با سفیکسیم و سفالکسین فقط یک ماه خوب میشد دوباره شروع میشد عفونتش تا اینکه دکترش یه شربت خارجی نوشت خدااروشکر الان خوبه خوبه

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯

پسر من داشت از چهار ماهگی تا شش ماهگی وزنش ثابت موند ک هیچ یک کیلو هم کم کرد بچه ام شده بود استخون سفیکسیمم خوبش نمیکرسه تا شیشه بهش دادم .البته دکترش اصرار داشت بستریش کنیم تا آنتیک بیوتیک تزریقی بگیره و ای کاش بستریش میکردم بچه ام عذاب نمی شید اینقدر .

اره دختر من داشت رفلاکس ادرار هم داشت ولی با سفیکسیم و سفالکسین فقط یک ماه خوب میشد دوباره شروع میشد ...

اسم شربتش چی بود چون دکتر به دختر من گفت عفونت ادراری تکرار شونده داره

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
2714

خواهرانه بهت پیشنهاد میدم اگه میبینی فرقی نکرده برو بستریش کن چون با تب هم. احتمال تشنج هست هم بچه ات آنتی بیوتیک خوراکی میگیره باعث میشه رشدش کمتر بشه .پنج روز بستریش کنی بهتره از اینه ک عذاب بکشه .

اره اتفاقا دیروز ازمایش دادم گفت کاملا برطرف شده عفونت شدید داشت.دارو سر وقت بده خوب میشه

ببین کشت ادرارش مثبت بود؟میشه بگید بهم؟

دخترم کشتش منفیه ولی موکوس داره 

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
اسم شربتش چی بود چون دکتر به دختر من گفت عفونت ادراری تکرار شونده داره

شربت نیتروفورانتوئین 

خیلیییییییییی کم یابه برای دخترم از ترکیه اوردیم واقعا برای عفونت معجزه میکنه

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
شربت نیتروفورانتوئین  خیلیییییییییی کم یابه برای دخترم از ترکیه اوردیم واقعا برای عفونت معجزه ...

ممنون عزیزم 

خدایا شکرت به خاطر همسر مهربانم و دختر وپسر گلم دو فرشته دوست داشتی که به من دادی❤💙💜💛💚
ببین کشت ادرارش مثبت بود؟میشه بگید بهم؟ دخترم کشتش منفیه ولی موکوس داره 

ازمایش کشت ندادم عزیزم عفونت داشت دارو داد گفت اگه خوب نشد کشت ادرار بده ک خدازوشکر خوب شد

من از تبار زنهای تکراری نیستم ... من از نسل همان تافته ی جدابافته ام..!!  
ازمایش کشت ندادم عزیزم عفونت داشت دارو داد گفت اگه خوب نشد کشت ادرار بده ک خدازوشکر خوب شد

کشت ادرارش منفیه ولی زده موکوس داره میترسم

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2706