2737
2734

من داشتم با چندمنظوره نظافت میکردم, که چند قطره ازش روصورتم پاشید منم اهمیت ندادم, بعدش ک رفتم جلو اینه دیدم همونجاها زخم شده حالا دارم ازنگرانی میمیرم, نکنه واسه بچه م مشکلی پیش بیاد, موادشیمیاییش جذب خونم شه, اخه انقدر قوی بود ک صورتم زخم شده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا دیگ استفاده نکن بوشم ضرر داره با تاید بشور صورتتم باید همونجا میشستی فک نکنم چیزی بشه

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
نمیدونم اصلا متوجه نشدم, یک ساعت بعدش رفتم جلو اینه دیدم همونجاها زخم شده, لعنت به من, من حتی ضدافتا ...

نه عزیزم هیچی نمیشه

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
2738
صورتتو با اب و صابون زیاد بشور مایعات مخصوصا شیر هم زیاد مصرف کن  انشاللع ک چیزی نشده

شستم, حمومم رفتم ,واسه دوسه روز پیشه زخمامم الان خوب شده, الان دارم دیوونه میشم

واقعا دیگ استفاده نکن بوشم ضرر داره با تاید بشور صورتتم باید همونجا میشستی فک نکنم چیزی بشه

من اصلا استفاده نمیکنم دستشویی و حمومم خودم نمیشورم اصلا نمیدونم چیشد, نمیدونم چرا همونموقع صورتمو نشستم 

شستم, حمومم رفتم ,واسه دوسه روز پیشه زخمامم الان خوب شده, الان دارم دیوونه میشم

ن بابا چیزی نشده....من یبار حامله بودم رفتم حموم و با وایتکس و تیرک شستم😭😭😭داشتم میمردم نجاتم دادن الانم پسرم 8 ماهشه

دلم بارداریه ناخواسته میخواد،دو قلو هر دوتاش دختر.....اخه دکتر گفته دیگه نمیتونم نی نی بیارم😭
عزيزم ايشالا كه چيزيش نشده چون حال خودت هم كه بد نشده اما اينجور چيزا وايتكس و مواد شيميايي و حتي بو ...

بعدش حالت تهوع گرفتم کلی عق زدم, ولی از صبحش حالت تهوع داشتم, وای توروخدا باید چیکار کنم

2706