2733
2739
عنوان

خانما نظر سنجی در مورد اجاق گاز

1328 بازدید | 19 پست

کدومش به نظرتون

این قیمتش یک ملیون تمام استیل صفحه شیشه ای فندک دار کشو بالا‌ جای قاشق طرح فر

این هم دیجیتالی فلاش خور  فندک لمسی صفحه شیشه ای 

قیمتش یک ملیونالبته نقره ایو میخوام 

اینم طرح فر صفحه شیشه ای کنترل دار دیجیتالی  فندک کشو بالا جا قاشقی فقط قیافش معمولی تره و قیمت هفتصد هزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728

اولی

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738

اولی مرتب تره 

دومی و سومی شلوغ پلوغن 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

من ایرانی خریدم صدبار خودمو لعن و نفرین کردم.. همین که باز کردم خراب بود پنج بار نمایندگیش اومذ هی تعمیر کرد دو روز بعد خراب شد.. انقد دیگه زنگ زدم خسته شدم بیخیال شدم.. یک و هفتصد سال ۹۶ پول دادم پاش... سینجر

میخوام مادر بشم❤
من ایرانی خریدم صدبار خودمو لعن و نفرین کردم.. همین که باز کردم خراب بود پنج بار نمایندگیش اومذ هی ت ...

حالا همه ایرانیام بد نیستن

من دوازده ساله تکنو دارم خدایی عالیه

تا همین امروز کوچکترین مشکلی نداشته

فرشم خیلی خوب و دماش تنظیم و....

حالا همه ایرانیام بد نیستن من دوازده ساله تکنو دارم خدایی عالیه تا همین امروز کوچکترین مشکلی نداشت ...

قدیمی هاش اره. جدیدا نه‌. من ایرانی خوب خریدم والا میگفت اینا صادر هم میشن.. ولی پدرمو دراورده. همه چیمو خارجی گرفتم اینو ایرانی گرفتم همین یدونه هم عاصیم کرده.

میخوام مادر بشم❤
2706