2737
2739
عنوان

limo0nad ندا جان

781 بازدید | 12 پست

سلام. امروز ظهر داشتم تاپیکتو میخوندم سر کلاس بودم کلی اعصابم بهم ریخت. بعد دیدم تعطیل شده عصر دوباره اومدم دیدم هست و خوندم تا وسطاش و این بار دیدم قفله.

مجبور شدم اینجا برات تاپیک بزنم که هم ازت بپرسم در نهایت جریانتون به کجا کشید و الان خوبی؟؟؟؟؟ و دوم اینکه نمیتونسم نگم که از مدل حرف زدن و تعریف کردنت مشخصه کاملا که آدمی هستی خیلی خیلی سر سفره پدر مادر بزرگ شدی و با وجود امکانات زیاد حتی خودتو گم نکردی. خیلی خیلی از منش و اخلاقت خوشم اومد فقط دلگیر شدم برات که حس بدی داشتی برای از دست دادن زندگی و ازدواجت با حمید اونم بخاطر حرفای مردم.

من راستشو بخوای توی دور و برم هرچی حمید دیدم واقعا ازشون ضربه خوردم نمیدونم چرا هیچ حس خوبی از اول داستان زندگیتم به این آقا نداشتم. فقط میشه بگی هنوز باهاش زندگی میکنی یا خودتو از عذابش خلاص کردی؟ 

ضمنا خیلی ممنون میشم درخواست دوستیمو بپذیری....

@limo0nad

نی نی سایت رو دوست دارم. اینجا میشه ناشناس موند و درد دل کرد. این کاربری اولین کاربریم بوده. بعد از اینکه حس کردم کسی منو شناخته مجبور شدم کاربریمو عوض کنم. توروخدا منو نشناسید. بزارید اینجا لاقل خودم باشم. مرسی اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم تا اونجا که قرارشد برن خونشون وعروسی کنن خوندم میشه خلاصه اشم به من بگید

دقیقا تا اونجا خوندم.یه تاپیک دیگه زده

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
@limo0onad     واست تگش کردم عزیزم

ممنون عشقم

نی نی سایت رو دوست دارم. اینجا میشه ناشناس موند و درد دل کرد. این کاربری اولین کاربریم بوده. بعد از اینکه حس کردم کسی منو شناخته مجبور شدم کاربریمو عوض کنم. توروخدا منو نشناسید. بزارید اینجا لاقل خودم باشم. مرسی اه

من تا صفحه ۱۶ اینا خونده بودم

2738
کجاست برم بخونم؟؟؟؟

تو تاپیک قبلیم یه خانومی لینکشو گذاشت

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
چه حوصله ای داریدمیشینید داستان زندگیه اینو اونو میخونید،من حوصله تعریف کردن زندگیه خودمم ندارم چه ب ...

عزیزم هر زندگی یه تجربه ست 

من بشخصه فقط به وقت گذرونی نمیام اینجا سعی می کنم از تجربیات دیگران درس بگیرم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮