2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره میدونم ولی با دلخوریم چه کنم خودشو زده به اون راه ولی من سر سنگینم 

آخه اگه دعوت نکنی پیش مادرشوهرت اینا ضایع میشی. دلخوری رو نگه دار بعداً بهش گله کن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
آخه اگه دعوت نکنی پیش مادرشوهرت اینا ضایع میشی. دلخوری رو نگه دار بعداً بهش گله کن

ده ساله در برابر حرکات زشتش سکوت کردم این سری سر سنگینم باهاش خودشم ترسیده حالا اگه دعوتش کنم خودمو شکستم

ده ساله در برابر حرکات زشتش سکوت کردم این سری سر سنگینم باهاش خودشم ترسیده حالا اگه دعوتش کنم خودمو ...

خانواده شوهرت میدونن از دستش ناراحتی؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
نه چون بهشون نگفتم کلن اهل گلایه نیستم 

چی بگم والا، دعوتش بکنی خودت ناراحت میشی، دعوتش نکنی جلوی خانواده شوهرت بد میشه، میگن تو بدجنسی که اون دعوت کرده و و نکردی

اره میدونم ولی با دلخوریم چه کنم خودشو زده به اون راه ولی من سر سنگینم 

تو اینبار دعوتش کن ولی بی محلی  کن بعد اونم دعوت کرد نرو که بدهکار بشی رابطه اتو بکن عید به عید

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2706