2737
2734
عنوان

توی این شبای عزیز از خدا چی میخواین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 103 پست

خودم زودتر از همسرم ازندگی دنیا برم .و اینکه روز ب روز خوشبختیمون بیشتر بشه

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

سلامتی و ارامش و راحتی خانوادم و خودم و اطرافیانم بعدشم واقعا از تهه دلم دعا میکنم وضع زندگیه همتون خوب شه چ از لحاظ مالی چ از لحاظ عاطفی 

اگه دستت به دهنت میرسه ببندش☺💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچم وسالم بهم برگردونه باطول عمرباعزت وطولاني اولاداي سالم بارداري بي دردسر وباارامش خونه خريدن پدرومادرم سروسامان گرفتن خواهرام دوتا بخت خوب

پسرم توهفت ماهگي بخاطر دکولمان جفت مرده بدنیااومد  هنوزم دارم زجرميكشم براي ارامشم براي رسيدن به براي سلامتي خانوادم يك صلوات بفرستيد بادلهاي پاكتون برام دعاكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 

دل خوش

یه نی نی سالم در کنار همسرم

سلامتی پدر و مادرم

کار برادرم و بقیه جوونهای فامیل

یه نی نی سالم واسه برادرم و خانومش

بخوام بگم تا فردا صبح حاجت دارم که بگم!! اون بالایی خودش خوب میدونه چی ها میخوام

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
2738
تو تاپیکام گفتم عزیزم.بیماری اعصاب دارم   میگرن و تشنج و افسردگی واضطراب

غمت نباشه پن کلکسیون درد مرضا رو دارم

انشالله به ارامش برسید 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
بچم وسالم بهم برگردونه باطول عمرباعزت وطولاني اولاداي سالم بارداري بي دردسر وباارامش خونه خريدن پدرو ...

منم عین خودتم( امضات)😭😭😭😭

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
منم عین خودتم( امضات)😭😭😭😭

الهي بميرم ولي دلم روشن خدا خيلي مهربونه خيلي

پسرم توهفت ماهگي بخاطر دکولمان جفت مرده بدنیااومد  هنوزم دارم زجرميكشم براي ارامشم براي رسيدن به براي سلامتي خانوادم يك صلوات بفرستيد بادلهاي پاكتون برام دعاكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 
2706