2726
عنوان

ترس از زایمان سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 53 پست

میچرخه هنوز وقت داره.منم ۳۲ هفته بریچ بود ۳۶ هفته سفالیک شد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نترس همه چیو بسپر دست خدا ب این فک کن ک کوچولوت سالم بیاد بغلت من ک زایمان کردم هم اناقیم سزارینی بود اصنم درد نداشت تا یکم دردش میگرفت بهش شیاف و مسکن میدادن خیلی ام ریلکس بود فقط هی میگفت من کی میتونم غذا بخورم شکمو تشریف داشت😂

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
برامن از دندون پزشکیم دردش کمتر بود 

من هم درد طبیعی کشیدم هم سزارین ولی واقعا جفتش از دندونپزشکی و عصب کشی راحتتره 😁 حداقل بعدش ثمره ای شیرین داره

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
2728

طبیعی سزارین جفتش سخته عزیزم...مادر شدن اسون نیست بنظر من اصلا به دردش فک نکن تو اتاق عمل که چیزی متوجه نمیشی بعدش با شیاف استراحت خوب میشی زود به فکر نی نیت باش اروم میشی سعی کن به چیزا خوب فک کنی ...تحمل درد هرکسی فرق داره شاید زیاد بود نبود برات

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.

والله من طبیعی زایمان کردم.هیچ ترسی ام نداشت.بعد زایمان حالم کاملا خوب بودو خودم به بچم شیر دادم

از عشق اوست هر که به جایی رسیده است.                  خیلی حسین(ع) زحمت مارا کشیده است...

من آبان سزارین کردم هیچ عوارضی هم نداشت بعد عمل منتظر یه درد کشنده بودم که اصلا سراغم نیومد🤣🤣🤣بعضیا یه کم گندش میکنن شایدم دردشون واقعا زباده نمیدونم ولی من فرداش مرخص شدم حالمم خیلی خوب بود اگه موقعی که دارن طبیعی زایمان میکنن رو ببینی حتما میگی سزارین من دیدم وای خیلی وحشتناک بود😔😔😔😔

مهرسای نازم فرشته کوچولوی من و باباش۸/۲۸ زمینی شد

سزارین خیلی خوبه. من قبل عمل 1 ساعتی درد طبیعی کشیدم وحشتناک بود

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من هرچی تو بیمارستان طبیعی ها رو دیدم که چقدر بعدش راحت بودن من تمام این مدت زجر کشیدم خسته شدم دلم ...

خوب طبیعی ها قبل زایمان سختی کشیدن عزیزم تو که قبلش رو ندیدی. به جاش طزارینی ها راحت رفتن بیمارستان و فقط بعدش ۱ روز درد دارن

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
من هم درد طبیعی کشیدم هم سزارین ولی واقعا جفتش از دندونپزشکی و عصب کشی راحتتره 😁 حداقل بعدش ثمره ای ...

آره بخدا انقد از دندونپزشکی ترس دارم دندونم خراب میشه عزا میگیرم از سزارین که کابوس بود برام کل بارداریم هیچی نفهمیدم حیف اون روزا که با استرس گذشت

2706