2726
عنوان

ترس از زایمان سزارین

391 بازدید | 53 پست

سلام.من یه فسقلی دارم که همش دکترا میگن زود بدنیا میاد. چند ماهه که امپول پروژسترون و شیاف و قرص لوتوژل مصرف میکنم با قرص ایزوپرین برای انقباض.دکترم دیروز گفت ممکنه سزارین شی چون بچه نچرخیده ۳۲ هفتم.من چنددفه بیمارستان بودم حال سزارینیا رو دیدم دلم نمیخواد سزارین بشم میترسم.چیکار کنم میشه بهم یکم دلگرمی بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نترس 

بالاخره هر دوشون مثل هم درد دارن 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

هم طبیعی هم‌سزارین سختی خودشو داره ولی جفتش با دیدن روی ماه کوچولوت از بین میره. به حرف دکترت گوش کن و الکی روزهای قشنگ بارداریت رو با این استرس ها حروم نکن

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
اوووف من از طبیعی وحشتتتتتتتتتتت دارم

من هرچی تو بیمارستان طبیعی ها رو دیدم که چقدر بعدش راحت بودن

من تمام این مدت زجر کشیدم خسته شدم دلم میخواد بعد زایمان بشینم بقلش کنم تو صورتش نگاه کنم

واااا سزارین که خیلی خوبه من سه بار تا حالا سزارین شدم. طبیعی وحشتناکه که.....

سزارین رو تخت دراز میکشی وقتی هم چشمتو باز میکنی بچه‌ت تو بغلته. تا چند روز هم مرتب شیاف دیکلوفناک میذاری دردت رو فوق العاده کم میکنه

2706