1472
1411
عنوان

ترس از زایمان سزارین

301 بازدید | 53 پست

سلام.من یه فسقلی دارم که همش دکترا میگن زود بدنیا میاد. چند ماهه که امپول پروژسترون و شیاف و قرص لوتوژل مصرف میکنم با قرص ایزوپرین برای انقباض.دکترم دیروز گفت ممکنه سزارین شی چون بچه نچرخیده ۳۲ هفتم.من چنددفه بیمارستان بودم حال سزارینیا رو دیدم دلم نمیخواد سزارین بشم میترسم.چیکار کنم میشه بهم یکم دلگرمی بدید

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

نترس 

بالاخره هر دوشون مثل هم درد دارن 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است...  تا می تازی،  با تو می تازند.  زمین که خوردی،  آنهایی که جلوتر بودند،  هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند...! امام علی علیه السلام ❤

زایمان طبیعی خیلی خوبه...ولی به گفته ی نی نی سایتیا و جاریم سزارین خیلی راحت تره...

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈77.100👈👈👈76.500👈👈👈 تیکر رسیدن به وزن ایده آلم(60)...😋😋😋
1334
اوووف من از طبیعی وحشتتتتتتتتتتت دارم

من هرچی تو بیمارستان طبیعی ها رو دیدم که چقدر بعدش راحت بودن

من تمام این مدت زجر کشیدم خسته شدم دلم میخواد بعد زایمان بشینم بقلش کنم تو صورتش نگاه کنم

واااا سزارین که خیلی خوبه من سه بار تا حالا سزارین شدم. طبیعی وحشتناکه که.....

سزارین رو تخت دراز میکشی وقتی هم چشمتو باز میکنی بچه‌ت تو بغلته. تا چند روز هم مرتب شیاف دیکلوفناک میذاری دردت رو فوق العاده کم میکنه

1474

عزیزم نترس همه چیو بسپر دست خدا ب این فک کن ک کوچولوت سالم بیاد بغلت من ک زایمان کردم هم اناقیم سزارینی بود اصنم درد نداشت تا یکم دردش میگرفت بهش شیاف و مسکن میدادن خیلی ام ریلکس بود فقط هی میگفت من کی میتونم غذا بخورم شکمو تشریف داشت😂

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم
منم سزارینم ولی ازحال طبیعی ها بیشتر میترسم ازوقتی فهمیدم بچم نچرخیده خوشحالم

چند هفته ای؟؟؟

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈77.100👈👈👈76.500👈👈👈 تیکر رسیدن به وزن ایده آلم(60)...😋😋😋
1457