2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من چند روز پیش خوردم هفته 33 هم هستم، برای چی ضرر داشته باشه 

جایی چیزی خوندی؟ 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2720

نه چه ضرری؟ 

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2714

فکر کنم اسهال میکنه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
اَههههه بخدا چرا هر چیزی رو باور میکنید،تو نی نی سایت نمیشه آبم خورد،

اره والا من هرچیز خوردنی سرچ میکنم نوشته ضرر داره آدمو به وحشت میندازن😒

ولی باور نمیکنی از ماه اول بارداریم ویار زردآلو داشتم نبود که نبود، تازه اومد تو بازار

اتفاقا امروز یکی تو تاپیک میگفت برای وزن گیری جنین خوبه🤔

من همه چیز میخورم بدون افراط

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اره والا من هرچیز خوردنی سرچ میکنم نوشته ضرر داره آدمو به وحشت میندازن😒 ولی باور نمیکنی از ماه اول ...

برو بخور،هیچ ضرری نداره،من امروز۱۰تایی خوردم،آخه میوه که ضرر نداره