1428
1389
عنوان

زردآلو تو بارداری ضرر داره؟

244 بازدید | 11 پست

؟؟؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی ★٭آراد‌٭★ کوچولوی تو دلم صلوات میفرستین لطفا که صحیح و‌ سالم بیاد تو بغلم😍

والا من چند روز پیش خوردم هفته 33 هم هستم، برای چی ضرر داشته باشه 

جایی چیزی خوندی؟ 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب نی نیم و زندگیم باش دوست دارم

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

نه چه ضرری؟ 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است...  تا می تازی،  با تو می تازند.  زمین که خوردی،  آنهایی که جلوتر بودند،  هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند...! امام علی علیه السلام ❤
1432

اَههههه بخدا چرا هر چیزی رو باور میکنید،تو نی نی سایت نمیشه آبم خورد،

من یک همسرم و یک مادر😍مادر یه دختر و پسر ناز😍خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهم دادی......جُدا از مادر بودنم،تو زندگی یه سری اهداف دارم،که باید تلاش کنم و به همه اونا برسم،و از خودم و گذشته م و آینده م راضی باشم💪
عه من الان دوتا خوردم کع😳😳

منم ۷ تا خوردم دلدرد گرفتم ترسیدم

ولی فک کنم بخاطر نفاخ بودنشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه سلامتی ★٭آراد‌٭★ کوچولوی تو دلم صلوات میفرستین لطفا که صحیح و‌ سالم بیاد تو بغلم😍
والا من چند روز پیش خوردم هفته 33 هم هستم، برای چی ضرر داشته باشه  جایی چیزی خوندی؟

شنیدم فقط

نظرا مختلفه

اومدم اینجا بپرسم ببینم کسی چیزی میدونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فکر کنم اسهال میکنه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
اَههههه بخدا چرا هر چیزی رو باور میکنید،تو نی نی سایت نمیشه آبم خورد،

اره والا من هرچیز خوردنی سرچ میکنم نوشته ضرر داره آدمو به وحشت میندازن😒

ولی باور نمیکنی از ماه اول بارداریم ویار زردآلو داشتم نبود که نبود، تازه اومد تو بازار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
اره والا من هرچیز خوردنی سرچ میکنم نوشته ضرر داره آدمو به وحشت میندازن😒 ولی باور نمیکنی از ماه اول ...

برو بخور،هیچ ضرری نداره،من امروز۱۰تایی خوردم،آخه میوه که ضرر نداره

من یک همسرم و یک مادر😍مادر یه دختر و پسر ناز😍خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهم دادی......جُدا از مادر بودنم،تو زندگی یه سری اهداف دارم،که باید تلاش کنم و به همه اونا برسم،و از خودم و گذشته م و آینده م راضی باشم💪