2410
2553
عنوان

حاجتمندا تشريف بياريد براي حاجترواييتون حمد بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 54 پست

کار از این حرفها گذشته خواهر.خودم هر چه قدر گریه کردم زجه زدم از خود خدا خواستم بهم نداد، یا داد و گرفت   

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خدا حاجتت رو روا کنه ان شاالله 

تو رو خدا التماس دعای مخصوص لطفااااا

ان شاالله همگی حاجت روا بشن

اللهم صل علی محمد وال محمد فعجل فرجهم

واست ایت الکرسی خوندم

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸

برای علیرضای ۱۰ ساله دعا کنید بیماری سخت داره ان شالله بادعاهای شما به زودی خوب بشه

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
برای علیرضای ۱۰ ساله دعا کنید بیماری سخت داره ان شالله بادعاهای شما به زودی خوب بشه

چه بیماری داره

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2714
محتاج دعای همتونم نمیدونم چرا حس شب قدر ندارم که خودم دعا کنم شما برا م دعا کنید شاید فرجی بشه

دورت بگردم شيطونو لعنت كنو استغفار بگو و دو ركعت نماز بخون تو شبي كه سرنوشتت تعيين ميشه انشاالله خدا نظري بهت بكنه و حاجتروا بشي

2706