2733
2734
عنوان

از دیجی خرید کردم +عکس +کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 68 پست
خوشت نیومد یا ایرادی تو جنس دیدی یا با عکسش فرق داشت به راحتی درخواست میدی و مرجوع میکنی  برای ...

اهان والا من قیمت ندارم ب نظر شما این ۳۸۵ میارزه

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترسی نداره خودم چندین بار چادر خریدم پارچه بور بود مرجوش کردم پولشو بهم دادن همینطور دمپایی روفرشی ب ...

اگه هیچ دلیلی نداشته باشه اما خوشت نیاد از محصول چی؟؟

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
اسم دختر منم روشناست خیلی اسمشو دوست دارم چند سالشه دخترتون

دخترم دوماه دیگه میشع دوسالش .زنده باشع گل دخترت 

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
2728
من با کارت شوهرم خریدم اگه خواستم مرجوع کنم چطور میشع

توی سایتش تو قسمت شماره کارت بانکی شماره هر کارتی اونجا ثبت کنی پول مرجوعی به همون کارت میریزن

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
اهان والا من قیمت ندارم ب نظر شما این ۳۸۵ میارزه

عزیزم چه خبره اینقدر گرون .با یه ۱۰۰ تومنی هم کار آدم راه میوفته 

ترسی نداره خودم چندین بار چادر خریدم پارچه بور بود مرجوش کردم پولشو بهم دادن همینطور دمپایی روفرشی ب ...

خب پس خداروشکر

2738
اره سریع هم به دستت میرسه  سایت معتبریه  تا حالا دور بریام هرچی خرید کردن راضی‌بودن  ...

من الان نمیدونم کی به دستم میرسه .میتونم زنگ بزنم پشتیبان تعیین کنم کی برسه بهم؟؟

عزیزم چه خبره اینقدر گرون .با یه ۱۰۰ تومنی هم کار آدم راه میوفته 

اخه برو ببین ۱۰۰تومنیاشو معلومه جنسش ندارن یا خیلی کوچیکن خودمم موقعیت بیرون رفتن ندارم واسه همین گیج شدم

اگه هیچ دلیلی نداشته باشه اما خوشت نیاد از محصول چی؟؟

برام پیش نیومده که بی دلیل پس بدم چون یا زدگی داشتن یا رنگش با اونی که تو سایتچ فرق میکرده یا اندازه نبوده 

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
کد رهگیری پستیو برات اس ام اس میکنن خیلی عجله داری ایمیل بزن برات بفرستن

همون موقع تو صفحه زده کد رهگیری

من الان نمیدونم کی به دستم میرسه .میتونم زنگ بزنم پشتیبان تعیین کنم کی برسه بهم؟؟

ببین من روزی که خرید کردم فرداش پیام اومد برام ارسال شده 

بعد دوروز بعد رسید دستم 

اره زنگ بزن راهنماییت میکنن

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2706