2733
2734
عنوان

از دیجی خرید کردم +عکس +کمک

1383 بازدید | 68 پست

سلام .برام نزده کی میاد .شاید من خونه نباشم .این عکس یعنی چی

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم ي سفارش داده بودم خيلي طول كشيد تا برسه اصلا نااميد شده بودم 

از تو گوگل شماره پشتيباني رو پيدا كردم و تماس گرفتم پيگير شدم تا بالاخره رسيد،اصلا هم ديگه ازش خريد نميكنم

🍃زندگي نه يكبار بلكه هرروز صبح شروع مي شود🍃
سر همین بزن یه صفحه باز میشه پایین صفحه میزنه کی میاد

نگاه کن

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 

دوستان شما از خرید دیجی کالا راضی هستن من الان یه ساک نوزاد میخوام بخرم ۴۰۰پولشه میترسم بیارن خوشم نیاد یا جنسش خوب نباشه کلیم پول دارم میدم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
دوستان شما از خرید دیجی کالا راضی هستن من الان یه ساک نوزاد میخوام بخرم ۴۰۰پولشه میترسم بیارن خوشم ن ...

جنساش که خوبه 

ولی من یه ساعت هوشمند خریدم رنگ نقره ای خواستم ولی سفید فرستادن

ولی خود ساعت عالی بود 

دیگه اشتباه شده بود برای هما پیش نمیاد ولی پیگیریشون عالیه 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
دوستان شما از خرید دیجی کالا راضی هستن من الان یه ساک نوزاد میخوام بخرم ۴۰۰پولشه میترسم بیارن خوشم ن ...

منم اینقدر دودل بودم گفتم آخرش ۸۰ تومنه دیگه مال من همه ازش راضی بودن اما شکم اینجاس بع خونم نخوره

اگه تهرانی ی روزه اگه شهرستانی سه روزه اومده  پست صبحا میاره

نگاه نوشته بود بین ۱۲هم تا ۱۹هم میاد اما نگفته بود خودم تعیین کنم

2706