2726
عنوان

شوهرم بعده ۶ سال بهم گفت..

| مشاهده متن کامل بحث + 81116 بازدید | 603 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اطلسی سال اول ازدواج منم دقیقا شوهرم هفته ای یکبار میگفت طلاق بگیر، به خانوادش زنگ میزد میگفت جدا بش ...

عزیزم شما هم فکر نکن دو دستی چسبیدن به زندگی ای که شوهرت آدم ور نخواد کاره درستیه!

آدم مگه چقدر توان داره که از خودش بگذره؟

چرا باید یه نفر که میگه طلاق بگیریم رو تحمل کرد؟

مگه برای خودت ارزش قایل نیستی؟

خدا پس طلاق رو واسه چی گذاشته؟

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
2728
آخه من این فرشته رو بکنمش بچه طلاق  الهی بمیری مرد تو حیفت به بچتم نمیاد حیوون از صبح انقدر اش ...

عزیزدلممممم این که خود عشقههههه

اطلسی شک ندارم درست میشه بخدا 

ببین شوهرمنم از اینکارا زیاد میکرد از گفتن طلاق، تا کتک زدن و تهمت زدن با خانواده ای که انگار من رقیبشونم 

تنهایی تا حد زیادی حلش کردم توهم میتونی خوشگلم

عزیزم شما هم فکر نکن دو دستی چسبیدن به زندگی ای که شوهرت آدم ور نخواد کاره درستیه! آدم مگه چقدر توا ...

عزیزمم من و شوهرم عاشق هم‌بودیم 

منتها یه جایی از زندگی آدما خسته میشن روحشون 

الان خدارو هزار بار شکر میکنم جدا نشدم چون شوهرم دنیا رو به پام میریزه و خیلی عوض شده 

من نمیگم بده طلاق ولی میگم تلاش کنیم برای انتخابمون 

چون این مرد نه یه مرد دیگه همشون مثل همن تازه این حداقل عاشقش بوده

عزیزدلممممم این که خود عشقههههه اطلسی شک ندارم درست میشه بخدا  ببین شوهرمنم از اینکارا زیاد م ...

انشالله 🙏😭

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
آخه من این فرشته رو بکنمش بچه طلاق  الهی بمیری مرد تو حیفت به بچتم نمیاد حیوون از صبح انقدر اش ...

الهی قربون این بچه برم که انقدر نازه!

اما اگه عرضه داشته باشی میتونی خوشبختش کنی به شرط اینکه حضانتشو کامل بگیری و اسیرش نکنی!

آخه فکر کن این بچه بزرگ شه باباش جلوش بگه من تو و مادرت رو نیخواستم و مادرت چسبید به من؟

یا خرجش نکنه!

یا دکتر نبرتش

بهش بی محبتی کنه!

فکر میکنی این چیزا از بچه طلاق بودن بهتره؟

من این بچه رو میبینم عاشقش شدم!

اون مرد خیلی بی وجوده که قدر نمیدونه!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
الهی قربون این بچه برم که انقدر نازه! اما اگه عرضه داشته باشی میتونی خوشبختش کنی به شرط اینکه حضانت ...

عزیزممم ببخشید من یه چیزی میخوام بگم بهتون 

شوهر اطلسی عاشق اطلسیه البته ماچون قبلا باهم‌ دوست بودیم از زندگیش اطلاع دارم

و بدلیل حمایتای عاطفی مادرشوهرش 

شوعرش ازش فاصله گرفته 

عصبی بوده یه چیزی گفته دلیل نمیشه که نخواد اطلسی رو 

بنظرم هیچ‌وقت با پیشنهادای اینچنینی خودت رو مدیون زندگی کسی نکن بهتره تو همچین مواقعی بگیم بره مشاوره

شاید شما قدرت تنهایی زندگی کردن رو‌داشته باشی یکی دیگه نداشته باشه

اطلسی اینجا اومده درد و‌دل کنه حواسمون باشه ذره ای امید اگر تو دلش هست ناامیدش نکنیم

عزیزمم من و شوهرم عاشق هم‌بودیم  منتها یه جایی از زندگی آدما خسته میشن روحشون  الان خدار ...

آهان اگر درست شده ، کار درستی کردی و خدارو شکر!

تو مرحله اول باید تلاش کرد و چسبید به زندگی و همسر و مشاوره و محبت و عشق!

ولی بعضی از مردا اون زندگی رو دیگه به هر شرطی نمیخوان!

میگنبه زنشون فقط برو!

الکی اسمه طلاق رو آوردن که من و همسرم 24 ساته به هم میگیم ولی خب یه دقیقه هم از هم بیخبر نیستیم و همه کاری برا هم میکنیم!

اما آدم تو زندگیش میدونه که مرد واقعا میخوادش یا نه!

ولی به خاطر  فقط وابسته بودن الکی نباید تو زندگی موند!

من همسرم کلی بدی داره، با کلی خوبی،

اما من خودم با بدی هاش سعی میکنم کنار بیام و خوبی هاش رو با سیاست بیشتر کنم!

اما اگه یه روز جدی بگه نمیخوامت مخالفتی هم ندارم !که جدا شم چون اونم حق داره

آهان اگر درست شده ، کار درستی کردی و خدارو شکر! تو مرحله اول باید تلاش کرد و چسبید به زندگی و همسر ...

دقیقا برای منم همینطوره اگر همسرم بگه دوسم نداره نمیمونم باهاش

ولی برخورد آقایون کاملا ربط داره به تربیت و راهنمایی خانوادشون مثلا سال اول ازدواج من خانواده شوهرم بهش خط میدادن من احمق فکر میکردم دلسوزمن تا گوشی شوهرمو و پیاماشون رو‌خوندم مثلا مادرش نوشته مامان اینبار بحثتون شد برو خونه باباش وقتی زنت خونه نیست بگو نمیخوایش 😱تا وقتی این پیامو خوندم باورم نمیشد یه مادر چقدر میتونه پست باشه و از عشقی که ما بهم داریم حسادت کنه

دعوا طبیعی تو سال اول اما راهنمایی کردن اونا هم بی تاثیر نبود تو گفتن طلاق شوهرم جرات نمیکرد بره پیش خانوادم حرف مامانشو اینجور به من میزد منم خودمو حسابی جمع کردم 

الانم اطلسی مادرشوهرش طبقه پایینه حتی حوله حموم شوهرش رو‌اون میده نمیذاره زنش محبت کنه بهش

ماباید اینجا کمکش کنیم جذب کنه شوهرشو بخاطر بچش

عزیزممم ببخشید من یه چیزی میخوام بگم بهتون  شوهر اطلسی عاشق اطلسیه البته ماچون قبلا باهم‌ دوست ...

شوهرش عاشقشه؟

مطمینی؟

مرد یکه سه ماه گوشت نخره؟

بی تفاوت باشه؟

پس چرا این کاراو میکنه؟

2706