2726
عنوان

شوهرم بعده ۶ سال بهم گفت..

| مشاهده متن کامل بحث + 81117 بازدید | 603 پست
شاد مشکل مالی داره  میخواد شونه خالی کنه چقدر مردا بی مسئولیتن

من بین اینهمه ولخرجی و کمک به داداشاش و بریز و بپاش مشکل مالی نمیبینم و هیچ فشاری هم احساس نمیکنم

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
دوست خوبم🙏 من مستقیم هم میگم اما بهتره بدونه منم تمایل دارم و اینکه بفهمه ترس از ابروش ندارم بنظر خ ...

اهان درسته👌👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اهان درسته👌👌👌

خوبه باز اشتباه نکردم با عقل ناقصم 😓مرسی

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2728
خوبه باز اشتباه نکردم با عقل ناقصم 😓مرسی

نه خب اگه به خودشم میخوای بگی خوبه دیگه.

من فکر کردم خانواده ش در جریانن.اگه نیستن که خوبه در جریان شون قرار دادی👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
نه خب اگه به خودشم میخوای بگی خوبه دیگه. من فکر کردم خانواده ش در جریانن.اگه نیستن که خوبه در جریان ...

در جریان هستن که بحث و کشمکش داریم ولی نمیدونن اینقدر پیشنهاد طلاق دارم و رد میکنم گفتم که بدونن همه ناسازگاری ها از جانب اونه انگار میخواد یکاری کنه من با پای خودم برم 

وااااا!!! برای هرچیزی هم پیشنهاد طلاق ندین لدفن

هر چیزی!!!! 

طرف عملا میگه نمیخوامت😐این کمه؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

استارتر جون فقط صفحه اولتو خوندم؛ خاستم بهت بگم اصلن ته دلت خالی نشه! 

چون منم خیلی وقتا نمدونم چرا(واقعن نمدونم چه مرگم میشه)،یهویی به شوخی یا جدی یا تو دعوا،به شوهرم میگم دوست ندارم یا حرفایی از این بدتر😞😖 بعدم مث چی پشیمون میشم و این در حالیه که مث چی هم وابستشم و دوستش دارم و  میدونم شوهر بهتر از اون برامن وجود نداره😒

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
در جریان هستن که بحث و کشمکش داریم ولی نمیدونن اینقدر پیشنهاد طلاق دارم و رد میکنم گفتم که بدونن همه ...

اطلسی سال اول ازدواج منم دقیقا شوهرم هفته ای یکبار میگفت طلاق بگیر، به خانوادش زنگ میزد میگفت جدا بشیم من این زندگی رو‌نمیخوام

طلاق براش مثل نقل و نبات بود

اما من اومدم درستش کردم میدونی یه بار محکم گفتم بهش من نیومدم که برم اگر میخولستم برم اصلا نمیومدم تو زندگیت

من زنم ولی مردونه پای انتخابم هستم اگر تو مشکل داری تو برو از این خونه من دارم زندگیمو میکنم

دید من اهل طلاق نیستم تغییراتی کرد البته کارای خودمم بی تاثیر نیست مثلا ابدا غر نمیزدم

دعوامون میشد میرفتم سریع حموم گریه هامو میکردم و انقدر زیرآب بودم تا ریلکس شم بعدش میخوابیدم 

ببین حتی اگر دعواتون میشه باهاش بحث نکن سکوت کن ولی نرو تو اتاق و خودتو حبس نکن وسط زندگیت باش بزار بپذیره هرجور باشی هرکاری کنه تو وسط زندگیشی باید بپذیره تورو

بعدها آروم تر شد بهش بگو شاید به روت نیارم اما وقتی یه حرفایی بهم میزنی که دلمو میشکنی تا ابد با هیچ محبتی پاک‌نمیشه 

اینکه گفته برو طلاق بگیر چیز جدیدی نیست بعضی مردا دوس دارن فرار کنن از مسئولیت... شاید خرجی ندادن و محبت نکردن و... بخاطر اینکه تو‌کم بیاری و بزاری بری ولی تو میدون رو ترک نکن بخاطر دخترت

اگه واقعااااا دوستت داره هرکاری کنی براش کمه  من اما پنج روز پیش از عشق ۱۵ ساله ی زندگیم گذشتم ...

عزیزم بچه هم داری؟ شوهر منم همینطوره. سخت نبود براتون گذشتن ازش.من جراتشو ندارم

در جریان هستن که بحث و کشمکش داریم ولی نمیدونن اینقدر پیشنهاد طلاق دارم و رد میکنم گفتم که بدونن همه ...

عزیزم من به جای شما بودم،

میگفتم مهریه بده و حضانت بچه!

با  مهرت یه خونه کوچیک میخریدم میدادم اجاره، بعدشم از پدر مادرم کمک میخواستم و سر کار میرفتم و بچم رو بزرگ میکردم!

من سوالم اینه که و ابسته چیش هستی؟

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
اطلسی سال اول ازدواج منم دقیقا شوهرم هفته ای یکبار میگفت طلاق بگیر، به خانوادش زنگ میزد میگفت جدا بش ...

شیلان هستی؟

عزیزم بچه هم داری؟ شوهر منم همینطوره. سخت نبود براتون گذشتن ازش.من جراتشو ندارم

چرا جرات ندارید؟

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
2706