2733
2734
عنوان

شوهرم بعده ۶ سال بهم گفت..

| مشاهده متن کامل بحث + 81117 بازدید | 603 پست
خوبیش که آره..جلو ی دعوا رو میگیرم..اما خیلی تاوان داره...معدم درد میاد..بغض تو گلوم گیر میکنه همش ا ...

من شوهرم وضعش توووپه ولی تاپیکامو بخون برا خونه هم خرید نمیکنه چه برسه به قر و فر من 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبیش که آره..جلو ی دعوا رو میگیرم..اما خیلی تاوان داره...معدم درد میاد..بغض تو گلوم گیر میکنه همش ا ...

اگه واقعااااا دوستت داره هرکاری کنی براش کمه 

من اما پنج روز پیش از عشق ۱۵ ساله ی زندگیم گذشتم 

چون خییییلی زود قاطی میکرد . نتونستم دووم بیارم ترکش کردم 

البته اونم مانعم نشد

درد من حصارِ برکه نیست،درد من زیستن با ماهیانی 🐟🐠🐡ست، که فکر دریا🌊 به ذهنشان خطور نکرده است... 
چقددد خوبه ک میتونی تحمل کنی این رقتارارو

اتفاقا اصلا خوب نیست.ادم باید عزت نفس داشته باشه

گداییِ محبت و ضعیف بودن ابدا خوب نیست

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2728
چه عجیبه،بنظرت دعای دلسیاهی براش نگرفتنه .من اعتقاد ندارم اما خیلیارومیبینم اعتقاد دارن.

نمیدونم بخدا ادم تو شرایط بد که باشه همه چی ممکنه شاید واقعا هست 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
داره فیلم میبینه گفت بخدا من حوصله ندارم تا جوونی برو بچه رو هم ببر 😭😭😭

بهس بگو مگه بچه رو از خونه بابام اوردم؟؟ اره جوونم میرم ولی بدون بچه, میخواد,بچه رو بندازه گردنت خودش راحت بشه اصلا بهش نقطه ضعف نشون نده بچه 8 ماهه رو دوروز بندازی سرش درست میشه 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
2738
بهس بگو مگه بچه رو از خونه بابام اوردم؟؟ اره جوونم میرم ولی بدون بچه, میخواد,بچه رو بندازه گردنت خود ...

گناه داره بچم الهی بمیرم من 

من شوهرم وضعش توووپه ولی تاپیکامو بخون برا خونه هم خرید نمیکنه چه برسه به قر و فر من 

وای چ بددددددد 

خب چرا اینکارارو میکنه ؟؟؟ مرتیکه ...

درد من حصارِ برکه نیست،درد من زیستن با ماهیانی 🐟🐠🐡ست، که فکر دریا🌊 به ذهنشان خطور نکرده است... 
خرررریت من اصلا حامله نمیشدم pco و تنبلی باهم داشتم یهو دیدم حاملم

من درکت میکنم شوهر سابق منم دقیقا همینجوری بود البته معتاد و خیانتکار بود ولی برای خونه کم و بیش خرید می‌کرد فقط بهم پول نمیداد 

نمی‌دونم بهت چی بگم اخه بچه داری ولی بعید میدونم این مرد آدم بشه 

اما یه توصیه مهم برات دارم هرجوررر شده یه هنری یاد بگیر تا دستت تو جیب خودت باشه اگه شوهرت خونه و ماشین داره میتونی بی خبر بری توقیفش کنی برای مهریه ات 

اگه قوی باشی از پسش برمیای 

دست من سوي خداست🙏دوستان براي حاجت رواييم صلوات بفرستين لطفا❤️
اتفاقا اصلا خوب نیست.ادم باید عزت نفس داشته باشه گداییِ محبت و ضعیف بودن ابدا خوب نیست

برای کسی ک از ته دلش دوستت داره ارزشمنده 

من خودم بخاطر همین عزت نفسی ک میگین ازونی ک دوسش داشتم بخاطر اینکه اخلاقش تند بود و زود برام قاطی میکرد گذشتم

2706