2737
2734
عنوان

شوهرم بعده ۶ سال بهم گفت..

| مشاهده متن کامل بحث + 81117 بازدید | 603 پست
اگر پای کسی در میون نیست چشه ک اینجور حرفیده اونم با وجود بچه!؟ اینجور ادما نباید ازدواج کنن و نیاید ...

از اول خیلی بی مسولیت بود اصلا حس زن دوستی نداشت خونه مهم نبود براش

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داره فیلم میبینه گفت بخدا من حوصله ندارم تا جوونی برو بچه رو هم ببر 😭😭😭

میگعتی زرنگی مهریه رو میتونی بدی باشه میرم. 😏

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2731
از نظر عاطفی یا مالی؟ یعنی اگه چند میلیارد پول تو حسابت باشه بتونی بچتم ببری باز میمونی؟

نه

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
خاک بر سرم وابستم

چرا ما زنا اینقدر وابسته میشیم😢😢ولی ببین خیلی باحرفاش ازارت میده جدا شو من مامانه دوستم باباش همش میگفته بخاطر ابروم نگهت داشتم وگرنه طلاق میدادمت بعد عروسیه دوستم مامانشو اخرش بعد هفده سال زندگی طلاق داد الان بیچاره نه میتونه ازدواج کنه نه چیزی تا جوونی جدا شوووو

2738
از نظر عاطفی یا مالی؟ یعنی اگه چند میلیارد پول تو حسابت باشه بتونی بچتم ببری باز میمونی؟

من اگ فقط یک میلیارد داشتم اصن ازدواج نمیکردم چ برسه ب رفتن.یه میلیارد بهم بدن ک با کله میرم.چی ان این مردا ک ب پول نفروشیشون

چرا نمیره تو سرت که عشقمی دیوونه ؟ M
😐دارین کم کم ازدواج از چشم میندازین

متاهلی خوبه اگر طرفت خوب باشه وگرنه مجردیه بهتره. سعی کن با چشم باز و مشاوره و با کمک کتاب زوجتو انتخاب کنی اگر عاشق شدی بسنجش ببین چطوریه بعد ازدواج وگرنه عشقی ک طرف خوب نیس دوروز بعد زیر یک سقف عشق منهدم میشه و پشیمون. کتاب معجزه صمیمیت رو بخون خواهری.برا متاهلا هم خوبه برا بهتر شدن زندگیشون

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

@roya_am    

ببخش که همیشه مزاحمتم تاپیکو بخون و نظرتو بگو مهمه واسم

من اگ فقط یک میلیارد داشتم اصن ازدواج نمیکردم چ برسه ب رفتن.یه میلیارد بهم بدن ک با کله میرم.چی ان ا ...

اخه با یک میلیارد میشه چیکار کرد😕

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅
2706