2410
2553
عنوان

شما از چه روش هايي آرزوهاتونو درخواست ميكنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 36 پست
من مجرد بودم شبا میرفتم.کنار پنجره ماه و نگا میکردم باهاش حرف میزدم و گریه میکردم☺

منم تختم زير پنجره بود هميشه همينكارو ميكردم واي يادش بخير همه پاكي و روحيه لطيف نوجونيمو از تختم و پنجره و ماه داشتم  دلم تنگ شد براش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۴۰ روز نذر حدیث کسا کردم از روز ۲۰ دیگه نخوندم چون احساس کردم دارم به زور از خدا چیزی میخوام. گف ...

همين حال خوب كه متوجه شدين صلاحتون هرچي هست همون بشه نتيجه خوب دعاتون بوده انشالله كه بهترين ها در مسير زندگيتون باشه و براتون رقم بخوره❤️😍

چرا من ۵ماهه زجه میزنم ب هر دری میزنم حاجتمو نمیگیرم؟!

عزيزم بعضي وقتا خيلي چيزا زمان ميبره و بعد ها متوجه ميشيم خيرمون در اين بوده براي من ٥سال بوده و تو زمان مناسبش خدا بهم داده . از يه طرف بايد وقتي يه چيزيو از ته دل ميخواهيم ايمان و اعتماد داشته باشيم كه داريمش نبايد فكر منفي بكنيم همش تصورش كنيم كه داريمش و قلبا بخواهيمش خيلي راه ها هست ميتوني به فرشته نگبانت نامه بدي ميتوني هرجور كه قلبت ميگه و راحتي بخواهي خواستتو من از ته دلم ميخوام خدا زودتر حاجتتو اونطور كه به صلاحته بهت بده عزيزم

2456
عزيزم بعضي وقتا خيلي چيزا زمان ميبره و بعد ها متوجه ميشيم خيرمون در اين بوده براي من ٥سال بوده و تو ...

ممنونم گلم 

الان فقط خسته م همین 

برای آرامش همه نی نی سایتیا صلوات😍😂😘