2726

امشب هركسي هرجوري دوست داره دعا كنه توروخدا خودتونو به خاطر گذشتتون سرزنش نكنيد اون مسير زندگي شما بوده خودتونو در آغوش بگيريد و زخم هاتونو نوازش كنيد من ميخام بخوابم ولي هميشه آرزوهامو مينويسم ميذارم تو پاكت نامه و ميسپارم به خدا  آمين براي همه ي آرزوهاي قشنگتون🙏🏻❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خودتونو به خاطر گذشتتون سرزنش نكنيد اون مسير زندگي شما بوده خودتونو در آغوش بگيريد و زخم هاتونو نوازش كنيد 

این جملتو انگار برای من نوشتی ☝️

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

میشه تو دعاهاتون اسم منم بیادین؟؟ دیگه توانی برام نمونده که خودم التماس بکنم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
چقدر قشنگ من امشب دعاهاشو نخوندم عذاب وجدان گرفتم

عزيزم عذاب وجدان براي چي هركسي هرجور راحته و قلبش اروم ميشه بايد با خدا راز ونياز كنه و درد دل كنه بعضي وقتا يه اشاره و يه اي كاش كه ته دلمون ميگيم خدا خودش همه چيزو درست ميكنه 

عزيزم عذاب وجدان براي چي هركسي هرجور راحته و قلبش اروم ميشه بايد با خدا راز ونياز كنه و درد دل كنه ب ...

خداکنه من زیاد اهل دعا. و سوره نیستم این شبا همه دعا میخونن من نخوندم همش میگم نکنه حامله نشم بهم نده خدا یا میگم.نکنه از من بدش بیاد😭

2706