1147
1267
عنوان

شما از چه روش هايي آرزوهاتونو درخواست ميكنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 36 پست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

خودتونو به خاطر گذشتتون سرزنش نكنيد اون مسير زندگي شما بوده خودتونو در آغوش بگيريد و زخم هاتونو نواز ...

عزيزم انشالله حال دلت خوب باشه . وجود ارزشمندتو نوازش كن بهش محبت كن  شما خيلي ارزشمند هستيد. هرچيزي از گذشته بوده بايد اتفاق مي افتاده شك نكنيد ❤️😍

1279
من نمیدونم بقیه چه جور با خدا حرف میزنن که حاجت میگیرن به ما هم یاد بدید 

اينكه ايمان محض داشته باشي كه خدا بهت ميده و شك نكني و هميشه از ته دل بخواهي واقعا بخواهي چيزي رو و اعتماد محض به خدا. دور كردن فكراي بد كه يعني ميشه؟ اخه مگه ميشه؟ به خودت بگو حتما ميشه و يه جوري منتظرش باش كه انگار همين امروز قراره اتفاق بيفته .تو ذهنتون تصور كنيد به اون خواسته رسيديد و به همه بگيد كي فكرشو ميكرد بتونم بش برسم و رسيدم .خواسته هاتونو بنويسيد نوشتن انرژي بسيار بالايي داره،براي ديگران  بدي ارزو نكنيد و صدقه هم معجزه ميكنه اصلا حتي كم 

من نمیدونم بقیه چه جور با خدا حرف میزنن که حاجت میگیرن به ما هم یاد بدید 

اينا تجربه من بود . ولي عزيزم هركس بايد اخرش از خدا اونجوري بخواد كه دلش ميگه نبايد خدايي كه ديگران براي ما ميسازن يا براي ما ساختن رو بپذيريم خدايي كه باهاش راحتي عاشقي و حالتو خوب ميكنه اون رو درياب

1274
من مجرد بودم شبا میرفتم.کنار پنجره ماه و نگا میکردم باهاش حرف میزدم و گریه میکردم☺

منم تختم زير پنجره بود هميشه همينكارو ميكردم واي يادش بخير همه پاكي و روحيه لطيف نوجونيمو از تختم و پنجره و ماه داشتم  دلم تنگ شد براش

من ۴۰ روز نذر حدیث کسا کردم از روز ۲۰ دیگه نخوندم چون احساس کردم دارم به زور از خدا چیزی میخوام. گف ...

همين حال خوب كه متوجه شدين صلاحتون هرچي هست همون بشه نتيجه خوب دعاتون بوده انشالله كه بهترين ها در مسير زندگيتون باشه و براتون رقم بخوره❤️😍

چرا من ۵ماهه زجه میزنم ب هر دری میزنم حاجتمو نمیگیرم؟!

عزيزم بعضي وقتا خيلي چيزا زمان ميبره و بعد ها متوجه ميشيم خيرمون در اين بوده براي من ٥سال بوده و تو زمان مناسبش خدا بهم داده . از يه طرف بايد وقتي يه چيزيو از ته دل ميخواهيم ايمان و اعتماد داشته باشيم كه داريمش نبايد فكر منفي بكنيم همش تصورش كنيم كه داريمش و قلبا بخواهيمش خيلي راه ها هست ميتوني به فرشته نگبانت نامه بدي ميتوني هرجور كه قلبت ميگه و راحتي بخواهي خواستتو من از ته دلم ميخوام خدا زودتر حاجتتو اونطور كه به صلاحته بهت بده عزيزم

1167
عزيزم بعضي وقتا خيلي چيزا زمان ميبره و بعد ها متوجه ميشيم خيرمون در اين بوده براي من ٥سال بوده و تو ...

ممنونم گلم 

الان فقط خسته م همین 

خدایا قربونت برم میشه عشقمو بهم پس بدی؟!معجزتو نشونم میدی؟!لطفا برام صلوات بفرستین