2737
2734

دوستان من اول ابان استفراغ و حالت تهوع گرفتم که تا سه هفته استفراغ بود بعدش شد حالت تهوع و تو اون سه هفته پیش دکتر هما کرباسی، ناهید عبدل ابادی و دکتر حاج باقری رفتم بعدش فقط حالت تهوع موند و گفتند از اعصابه تا اینکه دکتر حاج حیدری هم رفتم قرص دومپریدون و پنتوپرازول و فاموتیدین داد دو هفته خوردم خوب شدم بعد از قطع حالم بد شد و گفتم پس برم بازم بخرم و بخورم رفتم خریدم و خوردم یه هفته بهم نساخت و گفتم پس از اعصابه رفتم دکتر مظاهری و برام اس سیتالوپرام ایرانی نوشت خوردم با دوتا قرص دیگه تازه بدتر شدم اضطراب و افسردگی و... دیونه شدم بعد از پنج هفته قطع کردم و رفتم دکتر طب سنتی دکتر فاطمی نیا گفت نافمه و برام جا انداخت خوب نشدم رفتم دکتر بانکی تو خانه اصفهان جا انداخت بازم خوب نشدم و بعدش رفتم طب اسلامی داروهاش را یه هفته خوردم بدتر شدم و اینکه گفتم پس از اعصاب داروهای سری دوم رفتم گرفتم رود هامو خشک کرد پیش دکتر حاج باقری و خوب نشدم و بدتر شدم که دیگه بعد از عید اندو کردم فتق هیاتال، رفلاکس شدید، ورم، التهاب شدید داشتم علایم حالت تهوع دایمی، رفلاکس دایمی، ترش کردن، صبح و شب درد معده، درد قفسه سینه، گلو درد دایمی و... همراه با یبوست پیش دکتر احمدیان دارو بهم داد نساخت الان دیروز رفتم نوبتم بود برام قطره متوکلوپرامید و امپرازول و باکلوفن نوشت ده روز دیگه باید برم و دکتر اعصابم دیروز خراب کاری کرد اومد یه قرص اعصاب دو قطبی نوشت که ترانکوپین هست غیر از قرصای اعصاب اس سیتالوپرام و کلردیازپوکساید برای همین من این قرص را نمیخورم صبر کردم که قرصای معدم چیکار میکنه بعدم ده روز دیگه دکتر اعصاب دیگه میرم ازش درمورد حالم میپرسم دها کن که تا ده روز دیگه با همین قرصا خوب بشم که دیگه قرص قوی برای اعصاب نخوام بخورم

تورخدا کسی مثل من بودهخوب شده باشه و... 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووووه چقدر دکتر عوض گردی و دارو خوردی

عزیزم اول از همه باید یه دکتر خوب پیدا می کردی که تشخیص درست میداد.

منم داروی اعصاب میخورم اوایل نمیسازه یعنی بدن استقامت میکنه و بعد از یک ماه یواش یواش بهش عادت می کنی و خوب میشی. بعضی وقتا اعصابم داغون باشه منم حالت تهوع بهم دست میده

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
2728
2738