2726
عنوان

حساسها.باردارا نیان .نگران شدم فکر کنم پسر 10ماهم شقاق گرفته😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1536 بازدید | 121 پست
وازلین زدم الان چندروزه اینجوری قبلش یبوست داشت.

وازلین فایده نداره 

فقط بتامتازون خوبش میکنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بشورمش بعد شیر خودتو قشنگ بپاش روش من برا دو تا بچم تا حالا هیچ پمادی  استفاده نکردم فقط شیر خو ...

واقعا😲

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.

چندوقتشه؟ باید ببینی چه پمادی براش بهتر جواب میده. دختر من پماد کالاندولا برای سوختگیش خوب بود. به زینک حساس بود. تا میتونی پوشکش نکن آزاد باشه.  و کهنه بخر تیکه کن داخل پوشکش بذار که با پوشک تماس نداشته باشه زود خوب میشه نگران نباش 

وای طفلک خیلی متورم شده  شبیه بواسیره چرا گذاشتی اینقدر یبوست بمونه؟؟؟؟  اون رگ پشت مقع ...

وای اطلاعات غلط نده 

نترسونش 

فقط سوخته پسر منم دقیقا اینجوری میشه با پماد خوب میشه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
شبیه شقاق نیست ولی انگار متورمه دفع خون نداشته؟

نه

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
وای اطلاعات غلط نده  نترسونش  فقط سوخته پسر منم دقیقا اینجوری میشه با پماد خوب میشه

😔

2706