2733
2734
عنوان

کار درمنزل 🤨

855 بازدید | 15 پست

بچه ها من ب شدت دنبال کار درمنزل میگردم همینا ک کار میدن تو خونه انجام بدیم مثلا فیروزه کوبی یا بسته بندی یا هرچیزی ...😓😔😒هرچی ک فقط سرمایه نخاد و تو منزل باشه ... واقعا بهش نیاز دارم  دیوونه شدم تو خونه نیاین بگین بچه داری نداری برو کلاس فلانو بهمان من میخام هم مفید باشم هم درامد داشته باشم هم وقتم ب بطالت نگذره

ما کرمانشاهیم اینجا هرچی سرچ میکنم اصن اینقد شلوغ پلوغه سایتا ک ادم سردرگم میشه و هیچی بالانمیاره هیچ اگهی ندیدم درستو حسابی شماره داشته باشه و راست باشه و ز بزنم برداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو دیوار آگهی بزن یا سرچ کن زیادن اینکارا خیلیم خوبه هم یکاری یاد گرفتی هم در امد داری هم سرت گرم ...

والله یه هفته س من سرچ میکنم کار درمنزل کرمانشاه هییییچ چیز درستو درمونی ک ادم قشنگ بتونه بهش ز بزنه و سوال کنه بالانمیاره

2738

سللم عزیزم.اطلاعتی ندارم که راهنماییت کنم.امیدوارم یه شغل مناسب ودر شانت پیدا کنی🙏🙏🙏

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
موفق باشی برو کارهای نمدی یاد بگیر درآمد و خواهانش زیاده

من میخام واس کسی کار کنم ن از خودم سرمایه بذارم میخام خیالم راحت باشه ک ضرر نمیکنمو بدون سرمایه پول ب دس میارم اینجوری همش استرس فروش شون رو ندارم

منم خیلی دنبال کار در منزل بودم فقط اینو بدون که اگه قبلش پول بخان ازت بگیرن به بهانه اموزش یا بیعان ...

اره میدونم خیلی از سایتا چیزای الکی زدن ک وای بسته بندی دسمال کاغذی آی بسته بندی حبوبات ..بعد ک میری شماره رو ور داری ز بزنی میبینی نوشته ابتدا مکیج فلان راخریداری نموده تا یاد بگیرید چطور بسته بندی کنید ..خاک برسرشون

2706