2733
2734

کیا اینجا از نظر اقتصادی با خانواده همسرشون اختلاف دارن ...یعنی موقعیت پایینتری دارن(خانم پایینتره)...ایا در خوشبخت شدنشون تاثیر داشته؟؟؟؟یا بستگی به نگاه دوطرف داره؟

سلام با اجازه استارتر

میخام دعوتتون کنم این تاپیک ان شالله همگی امشب حاجت روا بشید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2804895/حاجت-روا-بشید

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من  و خانواده شوهرم بسیار پایین تر

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
2731

من.پدرشوهرم خیلی وضع مالیش از پدرم بالاتره ولی مشکلی نداشتم خداروشکر.ولی عکس قضیه فکر کنم مشکل سازه

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

خواهرم...وضع مالیمون خوبه اما شوهرش اینا خیلی خیلی پولدارن..از اول تا آخر زندگیش در حال حرص خوردنه...به حسابش نمیارن

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2738

کلن اشتباه هست ...باید هم کفو هم باشید از هرنظر ..چون اولا ادمها تغییر پیدا میکنن ...بعدم طرف بالاتر میزنه تو سر طرف ..و یا اونکه پایین تر هست هر خفتی رو تحمل میکنه چون نقص میبینه این موضوع رو ..