2410
2553
نه کار میکنم دو شیفت میخام برم سرکار.. فقط برای خواب میرم خونه مادرم

تفريح داشته باش اصلا خودتو نباز مردا اصلا براشون مهم نيست اما زنا خيلي غم ميخورن تو اينكارو نكن به فكره خودت باش 

سخته خيليم سخته اما غم خوردن جز مريضي چيزي برات نداره به خودت برس تفريح كن كار كن يه جوري وقتتو پر كن كه اصلا يه لحظه هم به فكره زندگي با اين مرد نيافتي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یلدا جان دلم سوخت اشکم دراومد خدا برا هیچکس نخواد خیلی سخته.انشاالله خدا ب دلت ارامش بده و اون دوتا خیانتکار به جزای عملشون برسن

کسی چه میداند.... شاید یاسین قلب قرآن همان یاحسین است اما بی سر....                            
2720
تو شوهرت اسم طللقو نیاورده پا بچه وسط بوده .این بچه ندارع راحتتره .امان از وقتی ک ادم مادر میشه 😞

آره چون خودش مادرو پدرش از هم جدا شدن بالاسرشون زن بابا بود سختی کشیده بود از یه طرف وجود بچه بزرگ کردنم نداشت ولی خوب من آبروشو صد جا بردم کسی نبود که شماتتش کنه عکس خودشو زنا رو همه جا نشون دادم چندتا درشت به زنه گفتم پدرشوهرمه شستم شکایت کردم خیلی طولانی بود ولی دوسال طول کشید زندگیم به روال عادی برگرده چون آدم مثل خلا میشه من خیانت نکردما ولی یه جوری کردم فکر کرد منم دارم خیانت میکنم چشمش ترسید دیوانه اش کردم زدمش بدجور هر کاری فکر کنی کردم آخرم آرامش خونه و خر کردنش درستش کرد با مشاوره خانواده 

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
آره چون خودش مادرو پدرش از هم جدا شدن بالاسرشون زن بابا بود سختی کشیده بود از یه طرف وجود بچه بزرگ ک ...

چقد از رابطشون خبرداشتی؟؟من خیلی چیزا تو پیاماشون فهمیدم...اینکه چ کارایی کردن. .

شما جدا نمیشی؟دلیلت برای ادامه زندگی چیه؟.

والله هنوز دودل هستم، من عاشقانه ازدواج کرده بودم و همیشه به شوهرم عشق می ورزیدم، ۱۰ ساله ازدواج کردم و متاسفانه همکار هستیم و همه در محل کار ما رو زوج فرهیخته و خوشبختی می دونن.......بیشتر همکارام مرد هستن اگر جدابشم خیلی اذیت میشم....از اینکه مزاحم بشن.....نمیدونم شاید هم جسارت کافی ندارم.......البته دیگه شوهرم رو اصلا دوست ندارم.....،شاید اون هم دیگه مایل به زندگی با من نباشه.........میخوام بذارم تصمیم نهایی رو با گذشت زمان بگیرم

2714
چقد از رابطشون خبرداشتی؟؟من خیلی چیزا تو پیاماشون فهمیدم...اینکه چ کارایی کردن. .

یلدا خیییلی ناراحتم برات خیییلی خیییلیی😭😭😭😭

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
چرا برم وقتی اون میگه مشکل از منه.....هنوزم قبول نداره خیانت با هر بدی توجیه نمیشه...

پس ولش کن .اما کاش مهریه تو میزاشتی اجرا 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
من شوهرمو میبخشم فقط دیگه نمیخوام ببینمش...انگار از اول برا من نبوده...

میفهممم چی میگی 

برای طلاقم خطبه میخونن؟؟خیلی سخته وای چجوری تحمل کنم دیوونه شدم

اره انگار تو تلویزیون من دیدم .انقد فک نکن بهش .

2706