2733
2734
عنوان

آرایش توی دوران عقد...روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای کمرنگ😂😂😂منم دقیقن کمرنگم😆😆😆😆

منم بسیااااار کمرنگم 😂😂😂 البته مجردم

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

يه خانومه ميگفت شوهر من هنوز نميدونه موى سفيد دارم هميشه هم از موهام تعريف ميكنه چون يواشكى رنگ مشكى ميكنم موهامو مرتب 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2731

من دوران عقدم همش ارایش داشتم خونه مادر شوهرم میرفتم تو دسشوییشون ارایش میکردم البته خیلیییی کم ... ولی الان ک عروسی کردم اکثر وقتا ارایش میکنم من چون گریم خوندم ارایش کردن رو دوست دارم بخاطر همین ارایش دارم 

منم دوست دتشتم ارایش کنم ولی وقتی شوخرم میومد میگف برو صورتتو بشور بیا یه جور ضایع میکرد منم میدیدم حی اشاره میکنه جلوی داداشمو مامانم میرفتم میشستم میگف حالا شدا نکبت حرصم دراومد یادم اومد 😰😰😤

ولى به نظر من اين كار درست نيست مگه شوهر دوستت بى ايراد بوده چرا دوستت بايد خودشو سختى بده تا بهتر جلوى شوهرش ظاهر بشه 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
من دوران عقدم همش ارایش داشتم خونه مادر شوهرم میرفتم تو دسشوییشون ارایش میکردم البته خیلیییی کم ... ...

منم آرایش کردنو دوس دارم....نه اینکه اعتماد بنفس نداشته باشما ...حس بهتری بخودم دارم اونطوری

2738
منم آرایش کردنو دوس دارم....نه اینکه اعتماد بنفس نداشته باشما ...حس بهتری بخودم دارم اونطوری

اره دوست عزیز . ارایش ربطی به اعتماد به نفس نداره ب دلیل اینکه چهره ما یک چیز انتسابی هست و ما اون رو بدست نیاوردیم خدا بهمون داده . ما میتونیم در مورد چیزهای اعتماد ب نفس داشته باشیم ک مال خودمون باشه  مثلا استایل تحصیلات شغل و... قیافه ادما ب نظر من همه زیبا هستند چ قد خوب ک ادما درونشون رو هرروز ارایش کنن

چه جالب ...من میخواستم همه رو باهم دربیارم    

ما حموممون تو اتاق خاب بود منم یه هفته بود عقد کرده بودیم خیلی رودرباسی داشتم رفته بودم دوش بگیرم نگو شوهرم اومده منو ببزه بیرون مامانمم حیاط بوده نمیدونسته من حمومم من تا در بیام حوله رو در بیارم یهو جلوم ظاهر شد یه جور دوییدم حموم از خجالت پام پیچ خورد دراومد انقد الان یادمون میافته میخندیم خیلی😂😂🤣

2706